Середа, 2019-09-18, 4:32 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 28 » 190-річчя від дня народження Юрія Шкрібляка
10:33 PM
190-річчя від дня народження Юрія Шкрібляка
На оновленому внутрішньому подвір’ї Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського відбулося відкриття унікальної виставки «Нащадки. дзеркало». 
Ця подія, а також виставка в залах музею приурочені до 190-річчя від дня народження класика гуцульської різьби Юрія Шкрібляка та 120-річчя від дня народження заслуженого майстра народної творчості Юрія Корпанюка.
До такої дати музейні працівники готувалися дуже ретельно. Про це можна твердо сказати, оскільки для гостей мистецької акції приготували спеціальні конверти та листівки, а найголовніше – музейники, провівши титанічну роботу, дослідили генеалогічне дерево родини Шкрібляків.
Святкове дійство поєднало кілька заходів, серед яких – зустріч з народними майстрами славної родини Шкрібляків-Корпанюків, які гідно продовжують та розвивають найкращі традиції в різних видах народного мистецтва.
Для гостей у виставкових залах створили ретроспективну виставку з фондів музею «Спадкоємці духу», яка охоплює творчість різних поколінь родини Шкрібляків-Корпанюків. Понад 500 унікальних і неповторних витворів мистецтва, представлених до огляду, – це невелика частина того скарбу, який залишили по собі славетні майстри.
В рамках мистецької акції на подвір’ї музею Олена Костюк представила унікальну виставку «Дзеркало», мета якої повернути людину до власних витоків.
Захід відбувався під акомпанемент муніципального оркестру народних інструментів «Гуцулія», а гарна погода сприяла перегляду виставки просто неба.

Переглядів: 258 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019