Понеділок, 2019-09-23, 2:59 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Лютий » 13 » Анонс. Видання про монастирі Галичини
1:12 PM
Анонс. Видання про монастирі Галичини
Увага! Новинка! Якщо Ви цікавитесь історією Галичини та прагнете здійснити мандрівку галицькими монастирями XVI-XIX століть, то ця книга саме для Вас!
Культура монастирів Галичини є унікальною складовою частиною національної духовної спадщини. Вона стала одним із вагомих факторів збереження тут національно-релігійної ідентичності в умовах поневолення, а її вплив на суспільно-історичні процеси позначений багатством напрямів, різноманітністю форм і застосовуваних методів. Крім того, привертає особливу увагу еволюція монастирського руху на галицьких землях: співіснування традиційних східних основ чернецтва з реформаторськими західними нововведеннями в організаційній розбудові, ідеології та в практичній діяльності. Багатогранний історичний досвід культурної діяльності монастирів вимагає не тільки уважного вивчення й систематизації в історичному аспекті, але й заслуговує на увагу широкого кола спеціалістів, які займаються проблемами релігієзнавства, соціології, теології, політології, культурології та мистецтвознавства.
Пропонована нами книга є комплексним дослідженням культури монастирів Галичини XIV-XIX століть як цілісного історико-культурного явища. Висвітлюється специфіка функціонування монастирів на різних історичних етапах і вплив чернечої культурної традиції на загальний розвиток суспільно-історичних процесів та етноконсолідації українського населення краю. На прикладі конкретних артефактів розкривається культурний внесок монастирів у загальний розвиток церковного мистецтва, освіти, книгодрукування Галичини XVI-XIX століть.
Видання пропоноване для науковців викладачів, студентів, а також усіх, хто цікавиться українською сакральною культурою та мистецтвом. Тож завітайте до обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка для детальнішого ознайомлення з пропонованим виданням.
Чуйко О. Л. Культура монастирів Галичини XVI-XIX століть / Олег Чуйко. - Івано-Франківськ : Видавець Віктор Дяків, 2012. - 163 с. - Бібліогр.: 188.

Переглядів: 368 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019