Неділя, 2019-09-22, 11:30 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Колишній головний архітектор Івано-Франківська видав книгу про міжвоєнний період Станіславова
2:27 PM
Колишній головний архітектор Івано-Франківська видав книгу про міжвоєнний період Станіславова

Ігор Гаркот, який керував управлінням архітектури Івано-Франківська з 2006 по 2011 роки, недавно видав книгу «Архітектура Івано-Франківська (Станіславова) міжвоєнного періоду 1920-1930-х років». Він присвятив її дружині, дочці, внучці, зятю, батькам, бабусі, дідусеві, стрийні, стрийкові, тітці та вуйкові. Крім цього, книга присвячена викладачам Львівської Політехніки, учителям-діпромістівцям, друзям та колегам. Серед друзів та колег – екс-міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та колишній його перші заступники Володимир Швадчак та Зіновій Фітель.

«Цим періодом історії я займаюся все своє життя, – розповів 58-річний Ігор Гаркот. – Десь щось фотографую, десь щось дістаю. Дуже люблю цей період, бо навчаюся у Львівській Політехніці у 1976-81 роках це все було ще досить свіжо. Відтак студенти того періоду часто вчилися саме на міжвоєнній архітектурі».

Книга починається із створення міста. Нагадаємо, що воно було створене, як місто-фортеця, у вигляді шестикутної зірки. Потім власник міста Анджей Потоцький вирішив будувати палац і відповідно зірка була трансформована вздовж збудованого палацу. Далі трохи історії міста, а потім – функціоналізм тодішньої архітектури.

«Багато вдалося віднайти рідкісних листівок, – розповідає про роботу над книгою Ігор Гаркот. – Що стосується планування, то багато допоміг керівник ОБТІ Василь Бегей, також багато я знайшов по архівах».

Книга продається у книгарнях «Академія» та «Лілея НВ», ціна – до 300 грн.

До речі, на цій книзі Ігор Гаркот обіцяє не зупинятися. Відтак сів уже писати наступну. Щоправда розповісти про що нова книга він не захотів.


Переглядів: 80 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019