Субота, 2019-09-21, 2:09 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 17 » На Прикарпатті розпочато культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина» (“World Heritage”)
9:47 AM
На Прикарпатті розпочато культурно-освітній проект «Всесвітня спадщина» (“World Heritage”)
16 жовтня 2012 р. в Івано-Франківській обласній філармонії презентовано культурно – освітній проект «Всесвітня спадщина» ("World Heritage”). Прикарпаття приймає в ньому участь не випадково - в області на державний облік і під охорону взято 1490 пам’яток археології, 833 пам’ятки історії, 155 монументального мистецтва, 1425 архітектури, 1 об’єкт садово-паркового мистецтва.
Цікаво, що даний проект реалізується за ініціативою молодіжної організації AIESEC і проходитиме в 10 містах України. Він є всеукраїнським проектом організації і присвячений 40-річчю прийняття Конвенції ЮНЕСКО про охорону всесвітньої культурної та природної спадщини. Метою проекту є інформування молодого покоління про унікальну цінність пам'яток культури та природи, а також заохочення майбутніх лідерів до активної участі у процесі охорони, збереження та популяризації всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
На заході були присутні член НСКУ, начальник управління культури, релігій та національностей Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, керівник проекту Ірина Грушецька, краєзнавці та викладачі - науковці, студенти навчальних закладів, які братимуть участь в реалізації проекту.

Начальник управління культури, релігій та національностей Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак привітав молодіжну ініціативу щодо долучення до справи вивчення та збереження культурної спадщини, запевнив волонтерів проекту у максимальному сприянні щодо реалізації проекту управлінням, яке ним очолюється. Також, він розповів про сучасний стан зі збереженням пам’яток культурної спадщини Прикарпаття, проблематику їхньої охорони та потребу популяризації – для внутрішнього та зовнішнього туризму.
Впродовж чотирьох тижнів (15 жовтня - 9 листопад) історики, екологи та мистецтвознавці будуть працювати з студентами профільних спеціальностей (історії, політології, екології, туризму, архітектури, соціології, образотворчого мистецтва, дизайну, географії та міжнародних відносин). Вони разом з студентами будуть проводити дослідження на тему «Всесвітня спадщина в Івано-Франківську». Дослідження будуть проводитися по напрямах: архітектура, туризм, історія, екологія, соціологія.

Проект відбувається за підтримки: Управління культури, національностей те релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, туристичної фірми «Карпатія Галич Тур», Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького, Інституту менеджменту та економіки «Галицька Академія».
Результати дослідження після завершення проекту будуть опубліковані та представлені на міжнародному молодіжному форумі, що відбудеться у м. Києві 15-17 листопада 2012 року. Очікується, що вони міститимуть інформацію про наявні культурно-історичні об’єкти міста-учасника дослідження (що потребують збереження та захисту), а також інформацію про те, яка робота ведеться з даними об’єктами.
Андрій Чемеринський. Член НСКУ, магістр історії

Переглядів: 273 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019