Понеділок, 2017-11-20, 7:57 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Вересень » 12 » У Івано-Франківську говорять про історію давнього міста
10:23 AM
У Івано-Франківську говорять про історію давнього міста

Сьогодні, 12 вересня, у Франківську відбулась Міжнародна наукова конференція “Станіславів і Станіславівщина в час суспільних та національних змін ХІХ – першої половини ХХ ст.: Суспільство – Політика – Культура – Міжнаціональні взаємини”.

“Ми взяли собі за мету на коференції зустріти польських і українських істориків, щоб вони поговорили про історію Івано-Франківська.”, – розповідає Мар’яна Осідач, директор Цетру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

Також вона розповіла, що конференція відбувається вдруге. Минулоріч історики говорили про заснування міста та його давню історію.

Ігор Цепенда, ректор ДВНЗ “Прикарпатського національного універстету імені В. Стефаника зазначив, що те, про що йде мова вже давно дискусується у різних колах.

“Назріла потреба об’єднати всі зусилля і проводити такі конференції. Бо впродовж багатьох років різні культури, зокрема, поляки, вірмени, євреї та українці будували наше місто”, – зазначив ректор ПНУ.

Також Ігор Цепенда сказав, що українцям і полякам потрібно триматися разом, зокрема, ходити спільно на могили, щоб пам’ятати історію і вчитися на помилках.

“Ми повинні виховувати мудрий і молодий народ, який бачить світле майбутнє, але бере урок з минулого”, – додає ректор Прикарпатського національного університету.


Переглядів: 10 | Додав: Dnister


Пошук на сторінці
 
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 17. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - мгр. історії, член НСКУ Андрій Чемеринський. 
Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю
Copyright MyCorp © 2017