Субота, 2018-10-20, 0:37 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Архів новин

Порядок прийому в члени НСКУ

Затверджено Президією Правління
Національної спілки краєзнавців України
29 лютого 2012 р. (протокол №1)

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок прийому в члени
Національної спілки краєзнавців України

 1. Членство в Національній спілці краєзнавців України може бути лише індивідуальним і фіксованим.
 2. Членом Спілки можуть бути з 18 років громадяни України, іноземні громадяни й особи без громадянства, основним заняттям котрих є створення завершених та оприлюднених творів або професійна діяльність у галузі культури, історії, краєзнавства, пам′яткознавства, фольклору та етнографії України.
 3. Члени Спілки повинні визнавати положення Статуту Спілки та бути зацікавленими в розвитку українського краєзнавства, як окремої галузі духовної культури держави, а результатом їхньої індивідуальної чи колективної творчої діяльності мають бути твори, окремі публікації чи видання, що становлять культурно-історичну, духовну або наукову цінність.
 4. Національна спілка краєзнавців України зобов′язана ознайомити зацікавлену особу зі Статутом НСКУ і порядком прийому в члени Спілки.
 5. Прийом до Спілки здійснюється на підставі письмової заяви претендента з рекомендаціями 3 членів Спілки, котрі перебувають у ній не менше 3 років (додаток 1), автобіографії, анкети поданого зразка з переліком основних особистих творчих (наукових) доробків і справ у сфері краєзнавства(додаток 2), 3 кольорових фото (3,5х4,5 см).
 • Автобіографія має містити наступні обов′язкові реквізити: прізвище, ім′я, по-батькові в називному відмінку; дата, місце народження; відомості про навчання; відомості про трудову діяльність; відомості про громадську роботу; короткі відомості про склад сім′ї; дата і підпис. В анкеті прізвище, ім′я і по батькові записуються друкованими літерами.
 1. Вступні документи подаються до первинного осередку Спілки, а в разі його відсутності до Правління місцевої чи регіональної організації, звідки після позитивного розгляду за поданням голови Правління регіональної організації надсилаються до Президії Правління Спілки.
 • Комплект вступних документів подається із супровідним листом на ім′я голови Спілки, в якому вказуються прізвища, імена і по-батькові, посади та місце роботи всіх претендентів. Відповідальність за якісну підготовку документів покладається на голів правлінь регіональних організацій. Президією Правління не розглядатимуться неналежно оформлені вступні документи претендента. Обов′язковою вимогою розгляду особової справи претендента є наявність повного комплекту вступних документів. У разі відсутності регіональної організації вступні документи подаються до Президії Правління Спілки.
 1. Рішення про прийняття до Спілки нових членів ухвалюється Президією Правління Спілки. Часом вступу в члени Спілки вважається день засідання Президії Правління, на якому ухвалено відповідне рішення.
 2. Новим членам Спілки вручається членський квиток встановленого зразка за підписом Голови Спілки та членський значок. Облікові картки у форматі А5 (додаток 3) в 2-х примірниках із фото заповнюються в апараті Спілки. Прізвище, ім′я і по-батькові в облікових картках записуються друкованими літерами.
 3. Усі документи нового члена Спілки та один примірник облікової картки передаються до регіональної організації і підлягають відповідальному зберіганню. Копії цих документів передаються до місцевої організації та первинного осередку, на адресу яких було подано заяву на вступ до Спілки.
 • Другий примірник облікової картки зберігається в апараті Спілки, зафіксована в ній інформація заноситься до електронної бази даних членів Спілки.
 1. Члени Спілки сплачують одноразовий вступний та щорічні членські внески, які фіксуються у членському квитку та відомостях про сплату внесків (розміри внесків визначаються правлінням Спілки). Вступний та щорічні членські внески нових членів сплачуються лише після рішення Президії Правління про прийом в члени Спілки.
  • Відомості про сплату вступних внесків (додаток 4) разом із вступними внесками подаються в бухгалтерію Спілки. Копії відомостей про сплату вступних внесків зберігаються в регіональних організаціях.
  • Відомості про сплату членських внесків (додаток 5) разом із членськими внесками залишаються в регіональних організаціях. Копії відомостей про сплату членських внесків щорічно подаються в бухгалтерію Спілки. Розміри членських внесків встановлюються правлінням регіональної організації, але не більші за визначені Правлінням Спілки. Правління регіональних організацій можуть розробляти критерії та встановлювати диференційований підхід до сплати членських внесків.
  • Своєчасна сплата вступного та членських внесків є обов′язком кожного члена Спілки.
  • При виході або виключенні з числа членів Спілки вступний і членські внески не повертаються.

Заяву вступу можна завантажити за посиланням:

/Dokumentacija/zajava.docx

 

                                                                                                                                                                                                                                 До _________________________________________

(назва первинного осередку чи місцевої організації)

____________________________________________

(назва регіональної організації)

____________________________________________

організації Національної спілки краєзнавців України

___________________________________________

(прізвище, ім’я, по-батькові)

 

З А Я В А

Прошу прийняти мене в члени всеукраїнської творчої спілки – Національної спілки краєзнавців України.

Зі Статутом Спілки та Кодексом професійної етики краєзнавця ознайомлений, зобов’язуюсь їх дотримуватися і вчасно сплачувати одноразовий вступний і щорічні членські внески.

 

«____»_________________ 201__ р. ____________________________ (особистий підпис)

 

Рекомендуємо:

1.______________________________________________________ ___________

(прізвище, ім’я, по-батькові, з якого часу у Спілці, номер квитка) . (підпис)

2.______________________________________________________ ___________

3.______________________________________________________ _

 
 
Перелік основних документів, що формуються первинною (обласною) організацією НСКУ на прийом до Спілки нових членів:
 
-         заява
-         анкета
-         облікова картка у 2-х примірниках
-         автобіографія
-         4 кольорових фото (3,5 х 4,5 см)
-         перелік основних особистих творчих (наукових) доробків з краєзнавства або конкретних справ з його розвитку
-         рекомендації 3 діючих членів Спілки
-         протокол первинної (обласної) організації про прийом до НСКУ
 
*  *  *
 
Після прийому до Спілки, всі документи нового члена залишаються у первинній (обласній) організації і підлягають відповідальному зберіганню. При переїзді на інше місце проживання, вони пересилаються до місцевої первинної, міської чи обласної організації НСКУ.
 
Другий примірник облікової картки з фото та членський квиток, заповнений чітким каліграфічним почерком з проставленим обліковим номером (таким, як на картці) передаються до президії правління Спілки для підпису головою НСКУ.
 
Членам Спілки видається членський квиток з особистим підписом Голови Національної спілки краєзнавців України та членський значок.
 
Члени НСКУ сплачують одноразовий вступний внесок та щорічний, які фіксуються у членському квитку та відомості про сплату внесків (розміри внесків визначаються Правлінням НСКУ).

 
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 18. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2018