Четвер, 25.04.2024, 10:12:31

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Архів новин
Головна » 2019 » Жовтень » 23 » В Галичі проведено науково-практичний семінар
13:19:08
В Галичі проведено науково-практичний семінар
22 жовтня 2019 р. в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич», в рамках заходів до 25-ої річниці з часу створення установи, відбувся науково – практичний семінар «Галич у світлі досліджень Івано-Франківського зводу пам’яток історії та культури».
У семінарі прийняли участь співробітники відділу охорони культурної спадщини, науково – освітнього відділу, інформаційно – видавничого відділу та сектору охорони природи та відтворення історичних ландшафтів.
Відкрив захід вступним словом завідувач науково – освітнього відділу Андрій Стасюк. Своїм досвідом роботи поділилися два співавтори пілотного видання «Звід пам’яток Івано-Франківської області. Місто Галич». Для візуального сприйняття і розуміння проблематики учасниками заходу було представлено електронну версію праці.
 
 
З повідомленням на тему «Енциклопедичне видання Звід пам’яток історії та культури. Галич» - особливості та значення проведеної роботи» виступив старший науковий співробітник відділу охорони культурної спадщини Андрій Чемеринський. У виступі повідомлено про роботу всеукраїнського Зводу пам’яток історії та культури та про специфіку досліджень в Івано-Франківській області. Дано загальну характеристику проробленої роботи над підготовкою енциклопедичних довідок про місто Галич; акцентовано увагу на об’єктах, які вперше вводяться в науковий обіг; проінформовано про особистий вклад авторського колективу.
Молодший науковий співробітник відділу охорони культурної спадщини Володимир Козелківський у повідомленні «Підготовка видання на прикладі одного об’єкта історії / архітектури» розповів про методику власної роботи над підготовкою довідок – зокрема, роботу з архівними джерелами, здійснення фотофіксації об’єктів, описів екстер’єрів та інтер’єрів, проведення обмірів та ін.
 
 
Підсумок роботи семінару підвів заступник генерального директора з пам’яткоохоронної роботи Володимир Дідух. Він наголосив на важливості зібраних даних для узагальнення інформації про пам’ятки, потребі подібних видань.
Під час обговорення, науковці заповідника висловили думку, що подібні проекти можуть бути дуже корисними для роботи під час проведення екскурсій та практичної популяризації історії міста.
А.Чемеринський

Переглядів: 289 | Додав: Dnister









Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі







Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024