Субота, 10.06.2023, 16:03:44

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Архів новин
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 263 264 »

Депутати Рогатинської міської ради одноголосно підтримали встановлення пам’ятника українському військовому діячу, сотнику УСС, генерал-хорунжому УГА Осипу Микитці. Його планують встановити на території скверу, що на вулиці Данила Галицького у місті Рогатині.

Рішенням сесії також було доручено виконавчому комітету міськради оголосити відкритий архітектурний конкурс для визначення кращої проєктної пропозиції на встановлення пам’ятника з врахуванням реконструкції скверу у "Сквер Героїв-захисників України", інформують "Вікна" з посиланням на офіційну інформацію.

... Читати далі »

Переглядів: 10 | Долучив: Dnister | Дата: 29.04.2023

Дослідження діяльності деяких станиславівських адвокатів укотре підтверджує, що людська доля дуже мінлива. Ось, наприклад, адвокат Еразм Орський у жовтні 1934 року прославився на всю тодішню Польщу.

Крім адвокатської діяльності, він займався написанням романів, і його романом «Біла гілка» зацікавилася продюсерська компанія Metro-Goldwyn-Mayer у Голівуді. Представник цієї компанії з Нью-Йорка написав панові Орському і попросив вислати примірник роману, щоб переробити його на сценарій фільму.

Мешканці Станиславова пишалися таким успіхом місцевого правника, однак уже в березні 1936 року пан Орсь ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 28.04.2023

27 квітня в м. Надвірній відбувся демонтаж радянського пам'ятника, що героїзував червону армію.

Варто зазначити, що пам'ятник був встановлений на місці масового поховання 82 осіб - жертв комуністичного терору червня 1941 року, щоб затерти криваву сторінку московського геноциду.

«Ми зобов‘язані нищити русню у всіх просторах, на полі бою так і пам‘ятники окупантам на території нашої громади! Ідеологічна, інформаційна зброя часом більш нищівна і підступна, ніж танки і ракети», - зазначив міський голова Зіновій Андрійович.

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 28.04.2023

На Івано-Франківщині депутати Калуської міської ради ухвалили рішення про перейменування вісьмох вулиць у Калуші. Про це повідомив на Facebook-сторінці міський голова Андрій Найда.

"Це — очікуване рішення, якому передувало тривале громадське обговорення на різних платформах — опитування жителів у соціальній мережі Facebook, на офіційному сайті через електронні консультації, у комісії з перейменування вулиць, провулків та, власне, в постійних комісіях міської ради", — пише Найда.

... Читати далі »

Переглядів: 17 | Долучив: Dnister | Дата: 28.04.2023

У Франківську відновлюються піші щонедільні екскурсії містом для всіх мешканців та гостей. Ці екскурсії – за донат. Триватимуть до кінця літа.

Перша екскурсія відбудеться 7 травня о 12:00, інформує Візит.Франківськ.

“Кожної неділі о 12:00 наші кваліфіковані та досвідчені екскурсоводи будуть чекати на вас біля Туристично-інформаційного центру Ратуші, щоб розповісти і показати цікаві місця нашого Івано-Франківська”, – запрошують на екскурсії.

... Читати далі »

Переглядів: 12 | Долучив: Dnister | Дата: 28.04.2023

Історія з Євангеліями захопила з самого початку. А почалося все з повідомлення галицької письменниці Світлани Гуйтан, що близько 400 років тому Феодосій Ониськевич за зібрані громадою Медині кошти купив Євангеліє, надруковане у Львові. Відтак з часом його продали до Чернелиці. І тут стало цікаво, чи справді ця давня реліквія зберігається у місцевому храмі, адже не всюди можна побачити Євангеліє 1600-х років.

Завдяки допомозі настоятеля чернелицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці Дмитра Стефанюка, Євангеліє все ж відшукали. На диво, воно не покидало стіни храму. Напружуючи око, можна було розгледіти напис олівцем – 1644 рік. Це безцінна знахідка як для Медині, так і для мешканців Городенківщини. До слова, місцевій святині більше ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Долучив: Dnister | Дата: 27.04.2023

В Музеї історії міста Болехова діє виставка продукції Підпільної Пошти України “Історичний урок для сучасного покоління” з фондозбірки музею.

Виставку приурочено до 75-річчя від початку формування дивізії “Галичина”, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Болехівської міської ради.

Колекцію марок Підпільної Пошти України (ППУ) до фондів Музею у 90-х роках минулого ст. передав болехівчанин, колишній вояк дивізії “Галичина” Володимир Луговий, який перебував у таборі для інтернованих у Ріміні (Італія), а вже згодом мешкав у м ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Долучив: Dnister | Дата: 27.04.2023

«Визвольна місія у вересні 1939 року», «нове щасливе життя, принесене єдинокровними братами зі сходу» – так радянську окупацію Галичини подавала пропаганда. Насправді з приходом нової влади галичани і зокрема мешканці Станиславова зіткнулися з зовсім іншою драматичною реальністю.

Народна оцінка дій радянських функціонерів з’являлася за гарячими слідами та активно поширювалася серед місцевих жителів як чутки та анекдоти.

Так, у галицькому фольклорі побутувала оповідка про недоречне використання прибулими радянськими жінками нічних горщиків (ноцників).

... Читати далі »
Переглядів: 11 | Долучив: Dnister | Дата: 26.04.2023

Староста села Сівка-Калуська Василь Тимчишин вийшов з ініціативою спробувати разом врятувати стару дерев'яну церкву Архистратига Михаїла УГКЦ, яка вже не експлуатується з 2004, але може стати цікавим обʼєктом культурної спадщини для нашої громади.

«І в тому переконалися наші фахівці з управління культури та співробітників Музейно-виставкового центру, які туди навідалися зі спеціальною експедицією. Їх насправді вразила церква - дивовижний іконостас, дзвіниця, старовинний, ікони, розпис… Все охайно збережене та віє давниною… Ця церква була освячена у 1839 році та є пам’яткою архітектури місцевого значення. Церква, на жаль, руйнується і потребує грунтовної реставрації. Що ми можемо зробити у цьому випадку? Бюдж ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 26.04.2023

Зі сцени Каси ощадності тішив своїм співом коломиян Євген Гушалевич, випускник Віденської консерваторії, згодом соліст Пресбурзької (тепер – Братислава), Аахенської, Берлінської, Празької та Львівської опер, оперного театру в Брно. Про його спільний з дружиною Алісією Гушалевич концерт 14 липня 1899 року коломийська газета «Glos Pokucki» писала: «Зал заповнився по береги, а слухачі, зачаровані чудовим теноровим голосом концертанта і прекрасним сопрано й надзвичайними трелями концертантки, не скупилися на оплески. Особливе враження зробили на слухачів ніжна і гарна пісня Миколи Лисенка «Мені однаково» і чудова арія з курантами зі «Страшного двору» С. Монюшка». Концерт, дохід від якого призначався на благодійні цілі – потреби Українського Народного дому в Коломиї, що перебував тоді на стадії будівництва – пр ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 24.04.2023

Незважаючи на те, що найдавніші згадки про фабрику мила в Станиславові датуються першою половиною ХІХ століття, можна сміливо стверджувати, що миловаріння в нашому місті розвивалося ще з часів заснування Станиславова. Адже тоді практично кожен містянин був сам собі миловаром і виготовляв мило для власних потреб. Лише згодом місцеві майстри мусили боротися з суворою конкуренцією, адже місто заполонила іноземна продукція. Але й у таких умовах станиславівські миловари вміли завойовувати серця споживачів.

Миловаріння у давні часи

У давні часи в галицьких садибах, особливо заможніших, кожна господиня сама вмі ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Долучив: Dnister | Дата: 24.04.2023

У підписі до світлин описані схеми вишивок, кольори, розміри та напис "Auf eine Kartonplatte mit der Bezeichnung "BEZIRK KALUSCH" montiert (drittes Muster von oben). 1914 ein Bezirk im Königreich Galizien und Lodomerien (poln. Kałusz), liegt das Gebiet heute in der Oblast Iwano-Frankiwsk in der Westukraine".

Оригінали схем вишивок майстринь Калуського повіту оприлюднив Віденський музей фольклору Volkskundemuseum Wien), розповів любитель історії Володимир Халупа.

Дизайн виш ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Долучив: Dnister | Дата: 23.04.2023

У Івано-Франківську відбудеться презентація книжки-альбому «УПА. Історія нескорених» та книжки «Наша столітня» історика Володимира В’ятровича.

21 квітня о 17:00 у “Підземному Переході Ваґабундо”, що на вул. Пилипа Орлика, 7, автор видань зустрінеться з читачами. Модерує зустріч письменниця, авторка книжки “Моя УПА” Любов Загоровська.

“Війна, свідками і учасниками якої ми є сьогодні, почалася задовго до нашого народження. Вже перші спроби українців створити незалежну державу у 1917 викликали агресію сусідньої Росії. Тоді ми зазнали поразки, ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Долучив: Dnister | Дата: 20.04.2023

Надгробок будівничого кляуз, ненависника москалів, господаря і порадника гуцулів випадково «віднайшов» екскаватор в Явірнику-Шибеному під глибою землі.

Нещодавно під час земляних робіт у господарстві Юрія Негрича, біля впадіння потоку Шибений до Чорного Черемошу, ківш екскаватора натрапив на великий оброблений камінь з якимись нечіткими літерами. Після того, як його обережно витягнули на поверхню і почистили, виявилося, що це фрагмент так званого «хреста Бенздорфа», тобто надгробок Юзефа Бенздорфа, який помер у Шибеному в 1895 році (майже 130 років тому), повідомляють "Вікна" з посиланням на фейсбук-сторінку журналіста з Верховини Романа Клима.

... Читати далі »

Переглядів: 13 | Долучив: Dnister | Дата: 19.04.2023

Цвинтар був зарослим чагарями із радянських часів, але вірмени, які живуть у Польщі, профінансували розчищення.

Абсолютно унікальна річ — вірменський цвинтар у Кутах на Франківщині. В минулому це було вірменське містечко, інформує "Україна-Інкогніта".

Вірмен залишилось тут небагато. Ті, що є, кажуть, що польський король дав дозвіл на поселення, з умовою переходу вірмен у католицтво. І вони перейшли.

Цвинтар був зарослим чагарями із радянських ча ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Долучив: Dnister | Дата: 19.04.2023

На зламі ХІХ і ХХ століть пані і панянки використовували віяло не лише для того, щоб подарувати собі трохи прохолоди.

Воно було надійним помічником у багатьох ситуаціях, що виникали у світському товаристві. Скажімо, сиділа дівчина на балу, чекаючи, коли хтось нарешті запросить її до танцю. В такі хвилини вона зазвичай перебирала декоративне пір’я на віялі, вдаючи, що приводить його в порядок. Це створювало враження, що вона не просто сидить бездіяльно, неначе статуя, а чимось зайнята.

Якщо панянка раптом зашарілася, під віялом також можна було приховати розчервоніле личко або сховатися за ним, коли ... Читати далі »

Переглядів: 10 | Долучив: Dnister | Дата: 19.04.2023

Ландшафт сучасного Галича формувався впродовж тривалого часу - тисячоліттями. Багато поколінь наших предків могли бачити його незмінним; проте, в окремі періоди одне покоління мало змогу спостерігати кількаразові зміни ландшафту міста та околиці, або навіть приймати в цьому безпосередню участь.

На зміни ландшафту в Галичі впливали, як антропогенні фактори (зумовлені діяльністю людей), так і природні. Зокрема, певні зміни в міському ландшафті відбулися з розвитком шляхів шляхів сполучень в ХІХ – ХХ ст. (будівництвом залізниці Львів – Чернівці, Галич – Острів; спорудженням першого дерев'яного, а згодом металевого та пізніше бетонного мостів); внаслідок регуляції ріки Дністер (зникненням ряду остр ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Долучив: Dnister | Дата: 18.04.2023

Сто років тому Станиславів був потужною військовою базою, тож не дивно, що люди в мундирах відіграли значну роль в історії міста. В 1911 р. станиславівський гарнізон налічував 3141 особу. З них 1674 особи говорили українською мовою, 635 – німецькою, 437 осіб – польською, 332 особи – чеською чи словацькою, 60 – румунською і 3 особи словенською. В житті станиславівських військових траплялися сумні, кумедні й трагічні історії, які допоможуть нам зрозуміти, як вони жили й відпочивали.

Призов до війська

У першій половині ХІХ ст. із призовниками до австрійської армії поводилися дуже сув ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 18.04.2023

Історію свого народу важливо не просто знати, її треба розуміти та відчувати. Саме з такою метою ще задовго до Великодніх свят у Калуській громаді з’явився цікавий задум щодо проведення історичної реконструкції «Повстанський Великдень». Дійство відбулося сьогодні, 17 квітня, в  Підгорецькому лісі біля меморіального комплексу «Криївка Черемоша».

Пише Західний кур’єр з посиланням на фб-сторінку міського голови Калуша Андрія Найди.

Особливо творчо та натхненно Великодній настрій вояків УПА, події того часу та характер відобразили актори – ст ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 18.04.2023

У ніч на 16 квітня у Бориславі Львівської області згорів унікальний музей  “Карпатська хата”, організований дослідником історії Борислава Сергієм Силантьєвим.

Про це повідомили у Бориславському туристичному інформаційному центрі. 

“Причина займання встановлюється. Однак полум’я завдало значної шкоди, знищено багато цінних для історії міста експонатів та речей, які пан Сергій збирав роками. Це людина, що живе своєю справою, береже та плекає історію. В таких ситуаціях важко дібрати потрібні слова, тому треба діяти”, – йдеться в повідомленні. ... Читати далі »

Переглядів: 13 | Долучив: Dnister | Дата: 17.04.2023

З другої половини ХІХ століття серед мешканців Станиславова помітно зросла популярність походів у гори. Цьому значною мірою сприяло заснування в 1876 році станиславівського відділення польського Татранського товариства – громадської організації, яка займалася розвитком туризму у Східних Карпатах.

У місті також діяв туристичний відділ при польському спортивно-руханковому товаристві «Сокіл», заснований 28 лютого 1908 року.

Станиславівські модниці під час гірських екскурсій демонстрували вишукані, але цілком непрактичні туалети, бо тодішня мода не терпіла трактувань, а вимагала абсолютного ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 17.04.2023

Для сучасних іванофранківців Великдень – це нагода зібратися за святковим столом у колі родини. Сто років тому галичани вважали, що на Великдень можна ще й дізнатися про своє майбутнє на наступний рік.

Важливим ритуалом було випікання пасок. Якщо у господині гарно підійшло тісто, то вважалося, що весь наступний рік у хаті пануватимуть лад і добробут. А якщо тісто не піднялося, це розуміли як застереження про невдалий рік. Погано, якщо паска підгоріла, потріскалася чи вийшла кривою – рік до наступного Великодня буде важким. Щоб із паскою все було гаразд, під час її випікання в хаті не можна було шуміти, бігати і, боронь Боже, сваритися і кричати.

... Читати далі »

Переглядів: 31 | Долучив: Dnister | Дата: 16.04.2023

Мешканці нашого краю на зламі ХІХ і ХХ ст. дотримувалися багатьох великодніх прикмет і традицій. Деякі з них могли б здивувати наших сучасників.

Особливі ритуали починалися ще у Вербну неділю. Після освячення верби потрібно було обов’язково з’їсти один пухнастий пуп’янок – тоді цілий рік не болітиме горло. У Страсну п’ятницю не можна було розчісуватися. Вважалося, що як людина чеше волосся в цей день, воно буде посилено випадати. А наступного дня, в суботу, заборонялося комусь щось позичати, бо ця людина вкраде на цілий рік щастя і талан.

У Страсну п’ятницю ніхто не ро ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Долучив: Dnister | Дата: 14.04.2023

12 квітня 2023 року в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася творча зустріч, в контексті якої йшла мова про наукові досягнення і здобутки калушан – відомих краєзнавців, істориків, письменників, журналістів та громадсько-культурних діячів.

Модератором був доктор історичних наук, професор, член правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олег Малярчук, повідомляє сторінка Калуської міської ради.

Олег Михайлович вже багато років плідно працює, згуртовує навколо ідеї дослідження мину ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 12.04.2023

На Рогатинщині планують реалізувати історико-патріотичний проєкт «Увіковічення пам’яті генерал-хорунжого Осипа Микитки».

Осип Микитка - уродженець с. Заланова Рогатинської громади, відомий військовий діяч, сотник Українських січових стрільців, генерал-хорунжий Української галицької армії.

У міського голови Рогатина Сергія Насалика відбулась нарада з цього приводу. Під час обміну думками та попередніх напрацювань учасники зустрічі домовилися про роботу у двох напрямках.

... Читати далі »

Переглядів: 17 | Долучив: Dnister | Дата: 07.04.2023

У травні 1906 року в газеті «Кур’єр станиславівський» з’явився фейлетон у вигляді листа від уявного японця про те, що він побачив у місті Ревери під час свого візиту.

Незважаючи на жартівливий тон, із цього твору ми можемо дізнатися багато цікавого про те, що міг би побачити японець, якби він справді приїхав до Станиславова.

Зокрема автор фейлетону зазначає: «Станиславівська людність у своїй більшості дуже ґречна і надзвичайно поблажлива. З особливою повагою люди ставляться до військових цісарсько-королівської армії, і мене тішить, що армію у вас шанують так само, як і у нас ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 07.04.2023

180-річчя подвижника українського духовного відродження другої половини XIX ст. нашого краянина Юліана ЦЕЛЕВИЧА члени Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка (ТОПІЖ), краєзнавці вшанували у день його народження, 23 березня, в Івано-Франківському історико-меморіальному музеї Олекси Довбуша. Адже видатний історик, педагог, діяч «Просвіти», один із перших голів НТШ у Львові створив і першу в українській історії довбушіану. У його дослідницькому доробку, наголосив доповідач – старший науковий працівник музею Володимир Бакала, важливе місце посідають ґрунтовні розвідки, есеї, iсторико-етнографiчні нариси й окремi шкiци про уславленого в народі ватажка карпатських опришків, загалом про опришківство як соцiально-полiтичне й нацiональне явище. Тематику тих праць, надрукованих у 1880 – 1990 рр. (зокрема і після передчасної кончини вче ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Долучив: Dnister | Дата: 06.04.2023

Краєзнавець Андрій Тимків опублікував підбірку з п'яти туристичних цікавинок Калуського району, серед них виділив скелі та скельні комплекси.

Кам'янистий верх

Знаходиться на південь від Грабова. Тут є декілька великих каменюк найбільші з них: «Дякова скриня», «Воронячий дзьоб»(«дзюбок»), «Великий горбач», « Малий горбач», «Колибач». Найбільша скеля має висоту біля 15 метрів. З неї  відкривається вигляд на довколишню красу. На цих каменях збереглись петрогліфи з давніх часів, що приховують багато загадок,  ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 05.04.2023

В музеї історії міста Коломиї вшанували пам'ять видатної коломиянки Олени Кисілевської, яка ще за життя завоювала славу легенди українського жіноцтва.
Впродовж багатьох років вона видавала в Коломиї книги, календарі, а також часопис для жінок під назвою «Жіноча доля».

Деталі - у сюжеті НТК.

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 18 | Долучив: Dnister | Дата: 05.04.2023

Мабуть, усі чули про японських воїнів-самураїв, серед яких було прийняте ритуальне самогубство «харакірі».

У жовтні 1911 року в Станиславові стався випадок, який трохи нагадував цей страшний звичай. 10 жовтня у місті відбулося зібрання греко-католицького духовенства, і серед запрошених був священник Павло Камінський. Перед зібранням він зайшов до цукерні, де у бесіді з іншими священниками нарікав на єпископа Григорія Хомишина, який начебто призначив його на погану посаду.

Після зборів Камінський вирушив прямісінько до палацу єпископа на вулиці Липовій (тепер вул. Шевченка). Біля єпископс ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Долучив: Dnister | Дата: 05.04.2023

Гірський рятувальний центр анонсував облаштування туристичного маршруту до бункера полковника Грома, останньої на Прикарпатті і в Україні криївки УПА.

21-23 квітня спільно із Надвірнянським туристично-інформаційним центром та Природним заповідником “Горгани” будемо облаштовувати туристичний маршрут до бункера полковника Грома, повідомили гірські рятувальники.

Програму та організаційні деталі повідомлять зареєстрованим учасникам. Кількість місць обмежена.

... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 05.04.2023

Незважаючи на значну географічну віддаленість, Японія і Китай, ці дві екзотичні країни, завжди викликали у галичан загалом і у мешканців Станиславова великий інтерес. Загадкові звичаї та багата культура Китаю хвилювали уяву, а з Японією станиславів’яни на початку ХХ століття навіть відчували певну спорідненість, адже вона воювала з Росією, яку вже тоді ненавиділа більшість містян.

Враження галичан

У галицькій пресі можна знайти багато відгуків мандрівників, які розповідали свої враження про Китай та Японію. В березні 1904 року в Станиславові, у залі «Сокола» (тепер площа Міцкевича, ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 04.04.2023

Про що жартують сучасні іванофранківці? Здебільшого про владу, політику й на побутові теми. Сто років тому мешканці Станиславова любили гумор не менше, але жартували трохи по-іншому.

 місті часто проводилися гумористичні вечори, і їхня програма допомагає нам зрозуміти, над чим сміялися тодішні мешканці.

У вересні 1912 р. в місті з великим успіхом пройшов вечір гумориста Артура Завадського, що супроводжувався виступами босоногої танцівниці пані Якобі-Завадської. Як бачимо з повідомлення в газеті “Кур’єр станиславівський” від 22 вересня 1912 р., в програмі вечора були сатиричні ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Долучив: Dnister | Дата: 01.04.2023

Проєкт реставрації комплексу палацу Потоцьких на вул. Шпитальній 5 в Івано-Франківську отримав від Національної спілки архітекторів України Диплом з відзнакою у номінації «Реставрація пам’яток архітектури | проєкт».

Палац Потоцьких - це історичний комплекс різночасових споруд, частина з яких беруть початок з кінця ХVIІ століття. За роки свого існування комплекс зазнав багато трансформацій, перетворень та змін.

«Закладена в проєкті концепція ревіталізації і розвитку комплексу спрямована на збереження, реставрацію будівель і території комплексу з індивідуальним баченням пристосуванн ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Долучив: Dnister | Дата: 30.03.2023










Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі





Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 23. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2023