Четвер, 05.10.2023, 00:28:29

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
 
Архів новин
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 267 268 »

Приблизно пів тисячі франківців прийшли сьогодні на акцію “Сплав по “Дністру”, аби засудити знищення власниками унікальної пам’ятки архітектури – готелю “Дністер”, а також захоплення ними громадського простору під колонадою, яку зашили й закрили склопакетами.

Активна громадськість міста обурена діями власників готелю, родиною підприємця Мирослава Бойка, які публічно обіцяли звільнити історичну колонаду від скла, але свого слова не дотримали. Чимало франківців прийшли з плакатами, які виготовили власноруч: “Розіскли Дністер”, “Архітектурна самооборона”, “Бойко на пару з москалями нищить українську спадщину!”, “Міністерство культури, де ви?”. ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Долучив: Dnister | Дата: 18.06.2023

Народний історико-краєзнавчий музей села Цінева став однією із 15 локацій нового туристичного маршруту "Ворота в Центральні Горгани". У ньому зберігають майже п'ять тисяч експонатів, розповіла Суспільному його керівниця Галина Якімович.

З її слів, музей створили у 1976 році. Він розташований у приміщенні колишньої школи, збудованої в 1910 році на гроші австрійської фірми.

У музеї — багато одягу, який носили бойки у різні часи, техніка, посуд, інструменти. Частину експонатів принесли місцеві жителі, частково — закуповували.

... Читати далі »

Переглядів: 17 | Долучив: Dnister | Дата: 18.06.2023

В Івано-Франківську на вулиці Франка демонтували стару польську тротуарну плитку з рожевого піщаника. Що про це каже місцева влада та чи повернуть плитку на місце, читайте у матеріалі Суспільного.

Про демонтаж плитки повідомив франківець Богдан Кудлак у Facebook. У коментарі Суспільному чоловік розповів: побоюється, що місто може втратити автентичний вигляд.

"Там вже нема що відновлювати. Залишилися тільки поламані шматки піщаної плитки. Виставити їх важко. Якби це планували зробити, то ці шматки складалися б так, як вони лежали на землі, — половинка до половинки. А зараз ніхто цього не знайде ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 16.06.2023

Жителі села Цінева Дубівської територіальної громади, що на Івано-Франківщині, власним коштом ремонтують 278-річну церкву св. Архистратига Михаїла. Відновлювальні роботи тривають чотири роки. На них витратили понад 4 млн грн. Про це Суспільному розповів виконувач обов'язків керівника ремонтно-відновлювальних робіт Олег Олексин.

З його слів, зараз "обшивають" фасад дошками й перекривають дах.

"Доводиться все міняти. Дахи були "завалені", всередину вода потрапляла. Через це все гнило. Зараз ми робимо три сторони. Я думаю, через місяць перейдемо до передньої західної сторони. І ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Долучив: Dnister | Дата: 15.06.2023

У серпні 1935 року львівська газета «Справедливість» повідомила про незвичайну оборудку в Станиславові, яка стала предметом тривалого судового процесу.

До Людвика Німбора, заможного власника нерухомості на вул. Сапєжинській, прийшов Кароль Данер, торговий агент із Варшави. Від імені своєї фірми він почав демонструвати різні товари і всіляко схиляти пана Німбора до покупки. Однак той не виявив жодного зацікавлення і відповів, що «нічого не купує і нічого не продає». Проте Данера це не зупинило. «Не існує такої речі, якої я би не міг продати чи купити! Я міг би продати і купити навіть повітря!» – гордовито вигукнув він.

... Читати далі »

Переглядів: 16 | Долучив: Dnister | Дата: 15.06.2023

Івано-Франківська міська рада має намір внести зміни до детального плану території на вулиці Тарнавського, 12.

За цією адресою розташована колишня залізнична лікарня, що є пам’яткою архітектури місцевого значення. Раніше Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ планувала облаштувати у ній дитячий садок. Тепер Архієпархія хоче реставрувати й пристосувати будинок під реабілітаційний корпус “Клініки святого Луки”, а на прилеглій території збудувати приватний заклад “Івано-Франківський католицький навчально-реабілітаційний центр святої Софії”.

Відповідний проєкт рішення є у розпорядже ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 14.06.2023

Про минуле Поточища, що на Городенківщині, крім закарбованої історії на сторінках книг, нині промовляють давні мури вузеньких сільських вуличок. Хтозна, які славні події вони пам’ятають. А крім того є й чимало таємниць, які досі нерозгадані, пише «Галицький кореспондент».

Від чого пішла назва?

Колись село називалося Поточиська. Можливо, через потічки, які утворюють один великий потік, що впадає у Дністер. Це вже за радянської влади назву змінили на Поточище.

... Читати далі »

Переглядів: 24 | Долучив: Dnister | Дата: 14.06.2023

Серед давніх світлин і поштівок старого Станиславова є зовсім небагато таких, де місто зображене не в «парадному» вигляді, а в процесі будівництва. І це цілком зрозуміло: ну кому захочеться фотографувати гори будівельного сміття, риштовання і купи цегли? Проте деякі фотографи все ж зробили такі знімки, і завдяки ним ми бачимо, як створювалося наше місто. Спробуймо придивитися до цих світлин уважніше.

Ратуша

Через важку економічну ситуацію у міжвоєнній Польщі відбудову зруйнованої під час Першої світової війни ратуші розпочали лише у 1929 році. Завершення будівництва планувалося на 1932 рік, а ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 12.06.2023

Голова Пасічнянської громади Андрій Гунда подякував голові та депутатам Надвірнянської районної ради за розуміння та передачу на баланс Пасічнянській сільській раді Пнівської фортеці (замку).

«Незабаром на замку буде встановлено інформаційні стенди, зроблено освітлення, згідно проекту розробляють заходи з консервації!!! Також проводитимемо елементарні заходи з благоустрою!!! Систематичне прибирання та вивезення сміття, що накопичується відвідувачами!!! Передали на рік, але це перший крок!!!», - зазначив А.Гунда.

Переглядів: 25 | Долучив: Dnister | Дата: 12.06.2023

Відділ освіти, культури, туризхму, молоді та спорту Букачівської селищної ради відповів на запит активіста Вадима Позднякова щодо перейменування вулиці Чехова в с.Колоколині. Про це у Фейсбуці написав журналіст Єгор Чечеринда.

У листі сказано, що вулиця Чехова у с.Колоколині названа в честь місцевого жителя Чеха, який проживав у даному населеному пункті в першій половині XX століття.

«Так як назва даної вулиці, не має нічого спільного з російською та радянською культурною спадщиною та не відображає ворожих ідеологічних і пропагандистських наративів, підстав для її перейменування на даний час немає& ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 12.06.2023

Відомий архітектор і урбаніст Юліан Чаплінський у неділю, 4 червня, на запрошення “Теплого міста” відвідав Івано-Франківськ. На “Розмову про архітектуру” з Чаплінським прийшли понад сотня франківців. Того ж дня архітектор записав відео, в якому поділився думками про скандальну псведореставрацію історичної пам’ятки – готелю “Дністер”.

За розвитком ситуації довкола ремонту “Дністра” Чаплінський уважно стежив кілька років, підтримуючи франківців, які критикували вульгарну реконструкцію, а насправді знищення пам’ятки, і вимагали, серед іншого, звільнити від склопакетів захоплену власниками колонаду. Далі – пряма мова Юліана Чаплінського:

... Читати далі »

Переглядів: 26 | Долучив: Dnister | Дата: 08.06.2023

У травні 1931 року на шпальтах галицьких газет з’явилася розповідь про дивний роман заможньої власниці кав’ярні і мандрівного музиканта.

Ще з 1926 року музикант Альберт Гольцтрегер разом із колегами їздив різними містами тодішньої Польщі і давав концерти. Прибувши до Перемишля, він тимчасово оселився у такої собі Регіни Гросс – власниці популярної кав’ярні, якій було трохи за двадцять, однак вона все ж на кілька років була старшою за Альберта. Між молодими людьми спалахнув роман.

егіна настільки вподобала собі музиканта, що твердо вирішила вийти за нього заміж. Проте у плани Альбе ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 06.06.2023

Бюст російського хіміка Дмитра Менделєєва з постаменту, який є центральним елементом оформлення площі перед Калуським фаховим політехнічним коледжем, демонтували близько місяця тому. Про це повідомляють "Вікна".

Бюст з площі прибрали на звернення громадських організацій та активістів в рамках кампанії з деколонізації. Його перемістили на склад коледжу.

На порожньому зараз постаменті планують встановити скульптуру у вигляді моделі атома. За словами Петра Гринькевича, ескіз вже розробили. Скуль ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 05.06.2023

Під час лялькової вистави події розвиваються на очах у глядача – він неначе сам бере в них участь і радіє щастю одних героїв та обурюється поведінкою інших. Зв’язок із глядачем надає ляльковому театру надзвичайної сили, здатної примусити зовсім несхожих між собою людей зворушитися одним почуттям, заплакати разом чи засміятися одним загальним сміхом. Незважаючи на те, що стаціонарний ляльковий театр у нашому місті з’явився лише у 1945 році, історія галицького лялькового мистецтва сягає давніх часів.

Аматорські лялькові вистави

Першим театром ляльок, відомим у Галичині, можна назвати верт ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 05.06.2023

3 червня відзначають Всесвітній день велосипеда. З цієї нагоди пригадаємо цікаві факти про велосипеди в історії старого Станиславова.

Сотню років тому у Станиславові велосипедний рух відігравав значну роль, велосипеди були популярним транспортним засобом. Як писали в рекламних  оголошеннях, придбати двоколісного друга можна було, наприклад, у Кароля Гаусвальда – торговця залізними виробами й творця відомої кам’яниці, яка й зараз прикрашає наше місто (вул. Незалежності, 11).

Ті велосипеди були виготовлені на відомій фабриці Пуха у місті Ґрац і, якщо вірити рекламі, продавалися за фабрични ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Долучив: Dnister | Дата: 04.06.2023

Видавництво «Брустури / Discursus» працює над новим виданням роману “Довбуш” Гната Хоткевича за рукописами і машинописами, що зберігаються у ЦДІА у Львові. 

“Ми хочемо максимально відтворити мову, якою Хоткевич написав свій твір, зберігаючи гуцульські діалектизми, діалектні форми та їх варіанти. До діалектів будуть подані пояснення. Текст буде приведений до сучасного правопису”, – йдеться у повідомленні.

Орієнтовна кількість сторінок 472.

... Читати далі »

Переглядів: 22 | Долучив: Dnister | Дата: 04.06.2023

Прихильників вивчати історію Івано-Франківська налічується більше тисячі небайдужих містян.

У травні 2007 року краєзнавці, музейники, митці, науковці  обʼєдналися довкола видавництва «Лілея НВ» в історико-краєзнавче об’єднання під назвою «Моє місто», аби почати видавати нову краєзнавчу літературу про історію Івано-Франківська. Серед учасників – краєзнавці Іван Бондарев та Михайло Головатий (нині, на жаль, покійний), історики Зеновій Федунків, Іван Монолатій, видавець Василь Іваночко, колекціонер Зеновій Жеребецький, архітектори і мистецтвознавці Зеновій Соколовський, Ігор Панчишин і Василь Романець.

... Читати далі »

Переглядів: 32 | Долучив: Dnister | Дата: 01.06.2023

Попри обіцянки власники готелю "Дністер", що розташований в центрі Івано-Франківська, не розісклили колонаду. Риштування з боку вулиці Шевченка забрали 29 травня. Що кажуть містяни та представники влади, з'ясовувало Суспільне.
Франківець Данило Яручик одним з перших опублікував у соцмережі фото, на якому видно, що майстри забрали риштування з колонади готелю "Дністер". Хлопець розповідає: живе на вулиці Шевченка і стежив за дискусією щодо реставрації історичної пам'ятки.
Через те, що власники засклили колони, у франківців забрали частину громадського простору, каже Данило.
"Все життя я ходив цим простором, адже це — дуже зручно. Але тут йдеться навіть не про зручність, а саме про законність і про належність громадського простору. Тут навіть справа принципу — простір забрали у громади. Колір тиньки, надбудова ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 31.05.2023

У 1933 році львівська газета «Хвиля» розповіла цікаву історію про скромного станиславівського єврея та Юзефа Пілсудського – першого лідера відродженої Польської держави, в 1926–1935-х роках – міністра оборони Польщі.

Довший час єврей зі Станиславова на прізвище Гоффман був помічником Пілсудського і користувався його повним довір’ям і великою симпатією. Після війни з більшовиками Гоффман повернувся до Станиславова, але часи тоді були нелегкі, тож йому довелося важко працювати, щоб заробити собі на шматок хліба.

Перебивався випадковими заробітками і торгівлею, але в 1929 ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 31.05.2023

За Австро-Угорщини мешканці Станиславівщини протягом певного часу могли вільно купувати зброю і навіть замовляти її поштою з інших місцевостей. Але згодом влада поклала цьому край, бо, на її думку, така свобода призводила до багатьох інцидентів та випадкових смертей.

Ще більше ускладнилася ситуація на Станиславівщині у міжвоєнний період, адже після буремних воєнних років на руках у населення було безліч зброї, на яку ніхто не отримував дозволів. Почастішали злочини із використанням зброї, і поліція була вимушена активніше застосовувати револьвери і карабіни проти затриманих.

Так, у травні 1939 року у сел ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Долучив: Dnister | Дата: 31.05.2023

На вулиці Галицькій в Івано-Франківську під час проведення комунальних розкопок виявили ймовірні рештки Галицької брами XVII-XVIII століття. За описами історика Володимира Грабовецького, це — одна з трьох брам, яка замикала Станиславів. Саме через неї можна було потрапити до міста. Чи справді комунальники розкопали артефакти, які можуть бути залишками Галицької брами, читайте у матеріалі Суспільного.

Про знахідку повідомив архітектор Ігор Панчишин у Facebook.

"На вулиці Галицькій, акурат на місці "зниклої" Галицької брами, проводяться земельні роботи, і вчергове відкрилися ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Долучив: Dnister | Дата: 29.05.2023

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запевнив, що неодноразово звертався до підприємця Мирослава Бойка з проханням розісклити колонаду готелю “Дністер” і не розуміє претензій громадськості до міської влади.

Про це Марцінків заявив сьогодні на брифінгу, коментуючи, чому Бойко не виконав обіцянки і не звільнив колонаду від склопакетів.

“Я не розумію, чому громадськість апелює саме до міста, якщо дозвільні документи дають зовсім інші люди, тобто обласна державна  адміністрація і Держархбудконтроль Києва, – сказав Марцінків. – Щодо розіскління я неодноразово зв ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 29.05.2023

29 травня в публічній бібліотеці смт.Печеніжин відбулась презентація книжки захисника України, молодого краєзнавця Андрія Мацьківа "Для тебе живемо Україно". Про це повідомив голова Печеніжинської громади Ігор Довірак.

Ця книга присвячена пам'яті Богдана Круглика і всіх борців за волю України, повстанців Печеніжинського куща теренової сітки підпілля ОУН, яких вдалося ідентифікувати.

На презентації була присутня легенда Печеніжинської громади, ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Долучив: Dnister | Дата: 29.05.2023

Чи бережемо ми культурну спадщину Коломиї? Чи роблять все відповідальні органи, щоб ми не втратили архітектурне обличчя столиці Покуття? Як не втратити родзинки старої ще австрійської забудови?

На ці та інші питання відповів у сюжеті НТК  головний архітектор міста Андрій Олійник.

 

 

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 18 | Долучив: Dnister | Дата: 27.05.2023

У Коломиї вперше презентували український переклад наукового дослідження Оскара Кольберґа – монографію “Покуття”.

Автори перекладу та видавці Остап Українець та Катерина Дудка приїхали на презентацію у Коломию. Відбувся захід у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, інформує Вежа.

Письменник Остап Українець та редакторка Катерина Дудка відомі як автори і співзасновники освітнього порталу і видавництва “Твоя підпільна гуманітарка”. На ютуб-каналі публікують лекції, дискусії, інтерв”ю, які в шипокому сенсі стосуються гуманітарн ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Долучив: Dnister | Дата: 26.05.2023

Галицька Лукреція Борджіа, «жіночий демон» – як тільки не називали Катажину Онишкевич (1840–1895) у давній пресі. Вона мандрувала галицькими та буковинськими містами і селами, перевдягнувшись торговкою або черницею, підливала господарям снодійне, а потім їх грабувала.

Іноді відвар, який складався з дурману, болиголову та блекоти, виявлявся смертельним та викликав не тільки сон, а й галюцинації, конвульсії, утруднення дихання та смерть. Більшість жертв були чоловіками, хоча достеменно невідомо, скільки людей вона вбила.

Вперше Катажина потрапила до в’язниці в Чернівцях у 1858 ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Долучив: Dnister | Дата: 26.05.2023

У День пам’яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначали 21 травня, в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку Петрові АРСЕНИЧУ – історикові-музеєзнавцю, етнографу, заслуженому працівникові культури, голові обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка (2005 – 2009), Почесному громадянинові м. Івано-Франківська.

Пам’ятну таблицю встановлено на фасаді будинку №28 на вул. Гетьмана Мазепи, в якому він жив. Найважливіші віхи біографії українського патріота, уродженця с. Нижній Березів на Косівщині П. Арсенича (24.01.1934 – 20.03.2017), нагадав присутнім на урочистості керівник секретаріату міської ради Станіслав Козлов. Петро школярем 1949 року поповнив ряди ОУН, м ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 24.05.2023

Різнобарв’я розкішних суконь, ніжний шерхіт віял, сяяння свічок і сліпучий блиск діамантів – саме такими більшість із нас уявляє давні бали. Адже це так романтично – кружляти під звуки вальсу з галантним кавалером, даруючи йому чарівну посмішку. Але дійсність суттєво відрізнялася від цієї привабливої картинки, і нерідко бали ставали справжнім випробуванням для організаторів дійства, гостей і навіть пересічних мешканців міста, які не були запрошені на забаву.

Танцювати цілий рік не вільно!

У ХІХ столітті організовувати бали і танцювальні вечори дозволялося лише протягом певного періоду & ... Читати далі »

Переглядів: 25 | Долучив: Dnister | Дата: 23.05.2023

У музеї Історії міста Коломиї відкрили нову експозицію. Присвятили її діяльності відомого коломийського громадського діяча Кирила Трильовського.

Працівники зізнаються: після початку повномасштабної війни кількість відвідувачів музею зросла.

Деталі у відео НТК розповіла директорка музею Уляна Мандрусяк.

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 18 | Долучив: Dnister | Дата: 23.05.2023

У середовищі істориків і краєзнавців добре відома авторитетна й безцінна серія книжок "Літопис УПА". Започаткували її ще 1973 р. наші патріотичні діаспоряни в Канаді, а в часи Незалежности над "Літописом УПА" спільно працюють представники еміґрації в США й Канаді та українські автори й видавці. За 50 років побачили світ 100 томів "Літопису УПА" у чотирьох серіях.
Відрадно, що на початку 2023 р. окремий том "Літопису УПА" у 41 випуску серії "Події та люди" під назвою "Для тебе живемо, Україно. Повстанці Печеніжинського куща в "Яворівському фотоархіві УПА" (Львів: Літопис УПА, 2023) подарував читачам уродженець Печеніжина, краєзнавець Андрій Мацьків, якого вже знаємо за цікавою книжкою "Вертеп у Печеніжині" та різними дослідженнями і статтями.
У новому виданні молодий автор розповідає пр ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Долучив: Dnister | Дата: 23.05.2023

Коли готувалася публікація про галицьке коріння відомого українського дитячого письменника Всеволода Нестайка, інформації було обмаль, та й те, що здебільшого пропонував дядько «гугл», за винятком кількох невеликих інтерв’ю самого письменника. Ні родинних фотографій, ні ґрунтовного матеріалу. Єдине, що було, так це бажання розповісти про цей маловідомий факт у біографії Всеволода Нестайка, серце якого перестало битися дев’ять років тому. І тут доля звела з чудовою людиною – директором Бучацького краєзнавчого музею Ларисою Легкою, яка і пролила світло в кінці тунелю – надала унікальні світлини та безцінний матеріал, пише «Галицький кореспондент».

... Читати далі »

Переглядів: 23 | Долучив: Dnister | Дата: 22.05.2023

Балкони у Станиславові початку ХХ століття були не просто архітектурним елементом, адже служили для багатьох цілей. На них сушили одяг, відпочивали, вирощували квіти.

Як зазначав «Кур’єр станиславівський» у липні 1910 року, оздоблювання балконів квітами стало доброю міською традицією. Хоч у цьому був і мінус, адже з вазонів на перехожих лилася брудна вода. Ще балкони використовували для декору під час урочистих подій.

У вересні 1910 року в Станиславові відзначили річницю Грюнвальдської битви, і багато міських балконів були гарно прикрашені з нагоди свята. Особливо в ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Долучив: Dnister | Дата: 22.05.2023

Вже завтра, 21 травня о 13:00 відбудеться відкриття пам’ятної дошки почесному громадянину нашого міста - Петру Арсеничу.

Про це повідомив очільник громади Руслан Марцінків.

Петро Арсенич був культурно-просвітнім діячем, істориком-музеєзнавецем, етнографом, головою Івано-Франківського об‘єднання ВУТ «Просвіта», а також колекціонером.

"Петро Іванович Арсенич любив Україну, працював для встановлення історичної справедливості та був активним ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Долучив: Dnister | Дата: 20.05.2023

Найбільше за площею в Україні село Космач, що на Івано-Франківщині, здавна відоме як «столиця вишиванок». Половина місцевих жителів, а це – приблизно три тисячі людей, вишивають, розповідає заступниця голови Космацької громади Ганна Варцаб’юк.

Космацькій сорочці притаманні візерунки, вишиті яскравими кольорами, серед яких здебільшого різні відтінки жовтого та оранжевого.

«Космацькі узори не були одразу такі яскраві. У нас були більш чорнобриві узори, більше було темного. А потім змінилося. Оскільки кажуть, що Космач – келія сонця, люди почали такі жовто-червоні гарячі ... Читати далі »

Переглядів: 26 | Долучив: Dnister | Дата: 19.05.2023










Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі





Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 23. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2023