Неділя, 2019-09-22, 6:55 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2019 » Липень » 25 » Іван Тимів : історик, краєзнавець, педагог
9:19 PM
Іван Тимів : історик, краєзнавець, педагог

У відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто ювілейну книжкову виставку «Іван Тимів: історик, краєзнавець педагог», присвячену 55-річчю від дня народження відомого історика, члена Національної спілки краєзнавців Прикарпаття.

Іван Миколайович Тимів був завідувачем Етнографічного музею Калущини, працював учителем у школах сіл Делева і Жуків на Тлумаччині, викладачем історії у Вищому професійному училищі м. Калуша, а з 2016 року є старшим науковим співробітником Краєзнавчого музею Калущини. Він активно досліджує історичне минуле Калущини й Тлумаччини.

На виставці пропонуються до перегляду книги автора та численні публікації у наукових краєзнавчих та історичних збірниках: «Село на Покутті в ХУ -ХУІІІ ст.: Історія Бортників від найдавніших часів до ХІХ ст.», «Історія народної школи в Бортниках: Середина ХІХ- кінець тридцятих рр. ХХ ст.», «Бортники на Тлумаччині ХІХ-тридцяті роки ХХ ст.», «Бортники і Тлумаччина 1939-1959 рр.», «Археографічна та краєзнавча діяльність «Руської трійці» (початок 30-х-кінець 80-х років ХІХ ст.)», «Пам'ятка українського книгодрукування ХVII ст. з Етнографічного музею Калущини», «Джерела з історії села Бортники ХV-XVIII ст. [Текст] : док. й матеріали (1433-1772 рр.)», «Маргіналістика як галузь історичної науки (на прикладі маргінальних записів про татарські і турецькі набіги на українські землі у XVI-XVII ст.)», «Історія церкви в селі Бортники ХVІ-ХХ ст.», «Калуш: історія в документах», «Архівні джерела з історії парафії Бортники XVIII-XIX ст.».


Переглядів: 12 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019