Середа, 2020-11-25, 10:06 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Вересень » 04

"Оцифрований Франківськ” - стартував цикл програм про найцікавіші фрагменти з життя міста, які були зняті на кіноплівці. Більшість - невідомі сучасному глядачу.

"Запускаємо нову програмку "Оцифрований Франківськ". Буде багато старого відео міста, більшість з яких не було раніше оприлюднено. Але звісно будуть і такі, які раніше ми викладали в інтернеті. Цей весь матеріал ми назбирали в часі роботи над фільмом "Моє місто.100 років на екрані". Оскільки в стрічку увійшли лише невеличкі фрагменти сюжетів, а деякі взагалі не увійшли, то гріх буде їх ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-04

У неділю, 10 вересня, відбудеться урочисте відкриття криївки та пам`ятного знаку загиблим воїнам ОУН в лісовому масиві мікрорайону Підгірки.

Раніше йшлося, що у лісовому масиві Підгірки знайшли та відбудували Криївку УПА. Історична криївка майже повністю розклалася, коли її відкопали дослідники. Через те, що криївка була підірвана зсередини, туди потрапили ґрунтові води і у підсумку деревина струхлявіла. У 1945 році у знайденій криївці загинули шестеро молодих вояків Української повстанської армії. Дослідники переконані, що загибелі повстанців передував бій з агентами НКВС. На м ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-04

Цього року минає 120 літ від дня народження відомого археолога Івана Борковського. Його доля свого часу закинула далеко від Батьківщини і тільки у Празі він зумів розкрити свій талант археолога і науковця. На Батьківщині тривалий час про Івана Борковського не знали. Але з постанням незалежної України, вдячні нащадки повернули ім’я свого великого сина. Про нього написано уже багато і навіть є, хоч і не досить повна, стаття у «Вікіпедії». Звісно, немає потреби зайвий раз переповідати відомості про його наукові здобутки, тим більше, що їх визнано у світі. Однак у цій публікації ми ще раз змушені повернутися до питання його походження і дещо додати.

... Читати далі »

Переглядів: 263 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-04
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020