Середа, 2020-11-25, 10:05 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Вересень » 30

“…Не лише поодиноких людей боронив він зі знанням і з запалом перед всілякими судами, але перед історією боронив цілий свій народ так, як не боронив його від довгих літ ніхто”, — так оцінив особистість Лева Бачинського в листі до його дружини Наталії видатний український письменник-новеліст Василь Стефаник.

Адвокат, посол до австрійського парламенту і польського Сейму, лідер Радикальної партії, заступник голови Української Національної Ради — парламенту ЗУНР… Який же внесок в історію зробила людина, 145-річчя від дня народження якої нещодавн ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-30

У Всесвітній день туризму на Калущину з екскурсійною поїздкою у Калуш приїхали школярі з села Бовшів Галицького району.

Як повідомляли "Вікна", 10 вересня у Підгірках відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку та освячення реконструйованої криївки, в якій 6 вересня 1945 року загинули учасники підпілля ОУН.

Криївку ОУН на Калущині віднайшли на ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-30

27 вересня 2017 р. відбувся урочистий Пленум правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, присвячений відзначенню нагородами Національної спілки краєзнавців України та обласною премією ім..В.Т. Полєка у галузі краєзнавства. Захід проходив в читальному залі наукової бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Русалка Дністровая» – перша книга українською мовою в Галичині: загальнонаціональний та європейський контекст» (З нагоди 180-річчя з дня першого виходу).

... Читати далі »

Переглядів: 344 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-30

У 2017 році минає 180 років з часу виходу першого західноукраїнського альманаху "Русалка Дністровая", підготовленого діячами літературно-краєзнавчого гуртка "Руська трійця" (1837), ця дата віднесена постановою Верховної Ради України «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2017 році» до числа подій загальнодержавного, загальнонаціонального значення.

Національна спілка краєзнавців України її Івано-Франківська обласна організація разом з Національною спілкою письменників України, Українським товариством охорони пам'яток історії та культури, Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника, Івано-Франківським Національним медичним університетом, Івано-Франківським обласним державним центро ... Читати далі »

Переглядів: 246 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-09-30
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020