Понеділок, 2020-09-21, 11:12 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2013 » Травень » 15 » Краєзнавча програма „Вулиця” святкує 10-річчя
11:00 AM
Краєзнавча програма „Вулиця” святкує 10-річчя
Цього тижня своє 10-річчя святкує програма „Вулиця” обласного телебачення „Галичина”. Такий ювілей для „Вулиці” став справді особливим, адже днями творчий колектив програми – Іван Нікітін, Володимир Кукуруза та Михайло Головатий – стали лауреатами премії ім. Івана Франка в галузі журналістики.
Як розповідає генеральний директор ОТБ „Галичина” Ольга Бабій, ця програма розпочалася не стихійно. Автором ідеї є відомий телеоператор Володимир Кукуруза. 
„Ідея здалася не просто перспективною, адже програма, яка була б не лише розважальною, але й пізнавальною, є просто необхідною. У програмі „Вулиця”, на перший погляд, показують звичні вулиці міста, розповідають про видатних людей, які жили тут. Проте у підтексті прочитується інше: що ми робимо, щоб усе було краще? Хто прийде на ці вулиці після нас? Важко усвідомити той величезний інформаційний пласт, який творча група охопила за цей час”, – каже Ольга Бабій.
За її словами, програма існуватиме доти, допоки є усі причетні до її створення та виходу. Адже є вулиці малознані, малі, але вони також заслуговують на те, щоб бути присутніми у нашій свідомості. 
Творча команда програми й справді розпочала передачі з вулиць міста, згодом перейшла на окремі будинки та їхню історію. 
„Ми вирішили спробувати і пробуємо ось так уже десять років. Нас впізнають на вулицях міста, дякують нам за нашу роботу, подають нові ідеї. Тому без наших глядачів нас не було б”, – сказав на прес-конференції, присвяченій 10-літтю програми Володимир Кукуруза.
Відомий краєзнавець Михайло Головатий приєднався до програми „Вулиця” не одразу – лише через п’ять випусків передачі. Проте саме його історичні довідки про кожну вулицю, будинок, людей, які тут мешкали чи просто бували, надали програмі особливого шарму. Він зізнається, що й не сподівався такого розголосу і такого успіху програми.
Не було б „Вулиці” і без режисера монтажу Станіслава Ігнатюка. Адже з безлічі кадрів відзнятого „чорнового матеріалу” він вибирає найцікавіші кадри. І саме його бачення програми і отримують глядачі, як цілісний продукт.
У об’єктиві творчого колективу програми „Вулиця” не лише пам’ятки архітектури, вулиці, площі та сквери Івано-Франківська та різноманітних населених пунктів Прикарпаття, але і цікаві особистості краю: науковці, культурологи, письменники, лікарі та підприємці, тощо.
Уже відзнято близько 1500 програм. І, як розповів журналіст Іван Нікітін, уже днями на розсуд глядачів буде представлено 10 найцікавіших вулиць і 14 найцікавіших будинків. А ще на глядачів програми чекає конкурс: можливість написати цікаву історію про свій будинок чи свою вулицю. Переможці отримають від творчого колективу „Вулиці” пам’ятні подарунки.

Переглядів: 333 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020