Неділя, 2020-10-25, 7:12 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2013 » Травень » 30
29 травня 2013 року в приміщенні Картинної галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася презентація навчально-демонстративної виставки «УПА: історія нескорених», авторами якої є співробітники Центру досліджень визвольного руху «Зарваницька громадська ініціатива».
Вона розрахована як на молодь, так і на старше покоління. Фотовиставка побудована на документах з радянських та німецьких архівних джерел, внутрішніх документах Української Повстанської Армії.
У вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сівецька, звернувшись до авторів виставки, зазначила: «УПА є своєрідним феноменом у світовій історії. Велика честь і шана Вам за таку благородну справу. Сподіваємось, що молоде покоління глибоко та гідно оцінить ... Читати далі »
Переглядів: 393 | Долучив: Dnister | Дата: 2013-05-30

Радянське минуле Івано-Франківська ще до сьогодні дуже яскраво проявляється у багатьох сферах життя. Як не як – майже пів століття ідеологічної роботи. Тому ми ведемо на нашому сайті рубрику, у якій пишемо про деякі події з життя радянського Станіслава, а пізніше – Івано-Франківська. Дивовижно, але в багатьох речах минуле не так вже й разюче відрізняється від сьогодення. Та й загалом цікаво згадати – як же воно було. Бо, незважаючи на всі ідеологічні та трагічні моменти в історії, місто жило своїм життям, результат якого ми спостерігаємо дотепер.

1952 рік
Новий басейн
Переглядів: 396 | Долучив: Dnister | Дата: 2013-05-30

Калуські краєзнавці працюють над розробкою туристичних маршрутів на території міста і району. У нашому краї пропонують створити п’ять туристичних маршрутів, які презентували б історію нашого краю у всіх тих аспектах, які були б цікавими для туристів.
Отже, туристи могли б мандрувати маршрутами «Старе місто», «Калуські святині і некрополі», «Калуські промисли», «Музей Бандери і Чорний ліс» та «Первісні стоянки і печери». Над їхньою розробкою працюють краєзнавці Богдан Яневич, Юрій Онисько та завідувач музейно-виставкового центру Калуша Уляна Паньо.
Наші предки залишили нам історичне минуле. І воно — не ліпше і не гірше від історичного минулого решти міст області переконують розробники маршрутів.  ... Читати далі »
Переглядів: 329 | Долучив: Dnister | Дата: 2013-05-30
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020