П`ятниця, 2020-04-10, 10:26 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2013 » Травень » 30 » У Калуші розробили туристичний маршрут “Старе місто”
11:37 AM
У Калуші розробили туристичний маршрут “Старе місто”
Калуські краєзнавці працюють над розробкою туристичних маршрутів на території міста і району. У нашому краї пропонують створити п’ять туристичних маршрутів, які презентували б історію нашого краю у всіх тих аспектах, які були б цікавими для туристів.
Отже, туристи могли б мандрувати маршрутами «Старе місто», «Калуські святині і некрополі», «Калуські промисли», «Музей Бандери і Чорний ліс» та «Первісні стоянки і печери». Над їхньою розробкою працюють краєзнавці Богдан Яневич, Юрій Онисько та завідувач музейно-виставкового центру Калуша Уляна Паньо.
Наші предки залишили нам історичне минуле. І воно — не ліпше і не гірше від історичного минулого решти міст області переконують розробники маршрутів. «Погоду» на туристичному небосхилі Калуша може зробити навіть тисяча туристів.
«Щороку Україну відвідують понад 17 мільйонів туристів. Державна служба статистики України повідомляє, що в Україні у 2012 році дохід від надання туристичних послуг склав на 41,6% більше — 6,99 млрд. гривень, а мережа суб’єктів туристичної діяльності виросла на 11,6% більше і склала 5,347 тис. одиниць, — констатують розробники маршруту. —  Після нескладних підрахунків можна дізнатись: якщо Калущину відвідає 1 тис. туристів то дохід від їхнього перебування у нас складе близько 400 тис. гривень, тобто не менше, ніж на 400 гривень готовий збагатити нас кожен турист».
Наразі деталізований тільки один маршрут — «Старе місто». Краєзнавці мають надію, що незабаром представлять його у віртуальній версії. 
Юлія Баліцька, журналіст

Переглядів: 291 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020