Четвер, 2020-01-23, 8:36 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Серпень » 17 » Наукова конференція у Верховині до ХХ - річчя Незалежності
10:47 AM
Наукова конференція у Верховині до ХХ - річчя Незалежності
17 серпня 2011 р. в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбудеться науково-практична  конференція: "Проголошення незалежності України, розвиток, становлення та утвердження Української держави – важливий етап в історії українського народу: минула історія, сучасний стан, проблеми і перспективи”.
Учасниками конференції є: керівники районних організацій, установ, підприємств, селищний і сільські голови, директори шкіл, керівники закладів культури, охорони здоров’я, музеїв, голови комісій районної ради, керівники політичних партій і громадських організацій, духовенство.
На конференції прозвучать доповіді: "Історія боротьби українського народу за свою незалежну державу та її розбудову" (Шкрібляк П.В. – директор Філії "Гуцульщина” ННДІУ), "Роль місцевого самоврядування та органів виконавчої влади в забезпеченні розбудовчих процесів на Верховинщині в період розбудови Української держави" (Пониполяк П. М. – голова громадської ради Верховинської РДА), "Діяльність товариства "Гуцульщина”, і громадськості Верховинщини щодо розвитку демократичних процесів на рубежі 80-90 рр. ХХ ст. та в період незалежності України", (Ватаманюк Д.М. – голова Всеукраїнського обєднаного товариства "Гуцульщина”), "Соціально-економічний розвиток у Верховинському районі в період розбудови Української незалежної держави: стан, проблеми і шляхи їх розв’язання" (Минайлюк В. М. – начальник управління економіки Верховинської РДА), "Стан, проблеми і перспективи культурно-духовного розвитку, збереження природо-культурної спадщини у Верховинському районі в умовах незалежності України та місце і роль в цих процесах закладів освіти, культури, релігійних громад та ін. організацій" (доповідатимуть: Дідушко В.І. – начальник відділу освіти Верховинської РДА; Корнелюк М.М. – начальник відділу культури і мистецтв Верховинської РДА: Рибарук І.В. – священик Криворівнянської церкви Різдва Пресвятої Богородиці, Зеленчук І.М. – ст. науковий співробітник Філії "Гуцульщина” ННДІУ); "Основні державні документи з проблем виходу України з кризового стану та завдання регіональних і місцевих органів влади та громадських організацій щодо їх реалізації в умовах Прикарпаття і Верховинщини" (Струтинський Р.Й., депутат Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ОДА).
Заплановано демонстрацію фрагменту відеофільму «Верховинська Гуцульщина за 20 років незалежності України» та прийняття рекомендацій з обговорюваних на конференції проблем.
Верховинська РДА

Переглядів: 367 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020