Четвер, 25.04.2024, 00:38:14

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Архів новин
Головна » 2012 » Червень » 21
У зв’язку з необхідністю реалізації третього етапу пілотного проекту Ради Європи «Реабілітація культурної спадщини історичних міст» у місті Івано-Франківську, підготовки і публікації Попереднього Технічного файлу у друкованих і електронних виданнях Ради Європи, видання промоційних буклетів про Технічний файл міста і попередні етапи проекту, для створення відео версій програм про проект «Реабілітація культурної спадщини історичних міст» в Івано-Франківську, для розміщення на локальних і національних Інтернет-ресурсах та керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:
1. Створити робочу групу в складі: З.Фітель - перший заступник міського голови, голова робочої групи; М.Верес - заступник міського голови, заступник голови робочої групи; Н.Шешурак - секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу з питань охорони ... Читати далі »
Переглядів: 493 | Долучив: Dnister | Дата: 21.06.2012

21 червня 2012 р. під керівництвом начальника управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації Володимира Федорака відбулася робоча нарада представників музейних закладів області. 
У ній взяли участь: начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи Андрій Давидюк, головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи Галина Брицька, директор Івано-Франківського краєзнавчого музею Ярослав Штиркало, директор Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Дейнега, директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук, генеральний директор Коломийського національного музею народного мистецтва імені Й.Кобринського Ярослава Ткачук, заступник директора меморіального музею Олекси Довбуша М.Грицьків.
Порядок де ... Читати далі »
Переглядів: 589 | Долучив: Dnister | Дата: 21.06.2012

Чи є схожість між гуцулами та індіанцями. Спорідненість шукатиме російсько-українська етнографічна експедиція. Дослідники вирушили на Прикарпаття під керівництвом етнографа Юрія Беловайна. Етнографи прагнуть довести, що між гуцулами Карпат та індіанцями Америки існує спільність. Якщо не етнічна, то, принаймні, духовна єдність.
«Між ними багато спільного», – вважає Юрій Беловайн. І ті, і інші курять люльки, носять топірці. Сокирки в індіанців називають томагавки, у гуцулів бартки. Також мають схожі інструменти.
А гуцульські мольфари, переконаний російський учений, майже не відрізняються від індіанських шаманів. Представники експедиції накопичують матеріали доказів. Це зазвичай - фотознімки.
Оксана Дудій, служба новин Вежа FM
Переглядів: 539 | Долучив: Dnister | Дата: 21.06.2012

Представники Міністерства культури України у складі української делегації взяли участь у роботі 4-ої сесії Генеральної асамблеї держав-учасниць Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, що проходила у штаб-квартирі ЮНЕСКО (Париж, Французька республіка) з 4 по 8 червня 2012 року.
Під час робочих зустрічей української делегації з Головою та Секретарем Президії Генеральної асамблеї обговорювались нещодавно подані Україною номінації до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, а саме «Петриківський розпис – українське декоративно-орнаментальне малярство ХІХ-ХХ ст.» та «Косівська кераміка – традиційне ремесло Карпатського регіону ХVI-ХХІ ст.».
Про переваги згаданих номінаційних досьє було поінформовано також новообраних членів Міждержавного комітет ... Читати далі »
Переглядів: 661 | Долучив: Dnister | Дата: 21.06.2012










Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі







Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024