Анонси подій |
|
|
|
Головна » 2017 » Грудень » 31
26 грудня 2017 р. Івано-Франківська обласна організація Національної спілки краєзнавців України провела круглий стіл на тему: «Краєзнавство у контексті розвитку духовності українського народу» присвяченого 90-річчю журналу «Краєзнавство» та виходу ювілейного числа журналу «Краєзнавець Прикарпаття». Захід відбувся в читальному залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка. Тут була підготовлена та експонувалася виставка журналів «Краєзнавство» та «Краєзнавець Прикарпаття» з фондів бібліотеки.
Роботу кругло
...
Читати далі »
Переглядів: 237 |
Долучив: Dnister |
Дата: 2017-12-31
|
На території сучасної України налічується велика кількість ратуш, і це не дивно, адже наша країна знаходиться практично в самому центрі Європи. Саме звідти пішла традиція зводити міські ратуші.
Ратуші будувалися в містах, що не мали магдебурзького права, ще такі міста називали ратушними.
Після отримання подібних привілеїв ратуші перетворювалися в магістрати.
...
Читати далі »
Переглядів: 158 |
Долучив: Dnister |
Дата: 2017-12-31
|
Зимові свята – це час, коли ми ходимо в гості й запрошуємо їх до себе. І намагаємося, щоб у інших людей залишилися про нас позитивні враження. Сто років тому існували дуже суворі правила для походів у гості й вихована людина повинна була їх дотримуватись.
Газета "Кур’єр станиславівський" у грудні 1907 р. опублікувала статтю про правила хорошого тону під час прийомів та візитів у гості. Як зазначав автор публікації, при вході до світського салону елегантний пан мусив легко пересувати ноги, наближатися "кроком кадрилі" просто до господині й поцілувати їй руку. Починати бесіду газета рекомендувала завжди з погоди, потім можна переходити на прем’єри, виставки картин та літературні новинки в модному стилі, з цією метою належить прочитати хоча б їхній початок і
...
Читати далі »
Переглядів: 148 |
Долучив: Dnister |
Дата: 2017-12-31
|
Рік тому, коли учасник АТО Олександр Коваль та рятувальник Чорногірського пошуково-рятувального поста Василь Фіцак взялися виготовляти автентичні сувеніри із калуської солі, вони планували промоційний, а не бізнесовий проект. Однак, з"ясувалося, що ринок власних сувенірів у Калуші — зовсім не заповнений, а попит у кілька разів перевищує пропозицію. Як заробляти на солі та вчасно втрапити у туристичний тренд розповів Delo.UA Олександр Коваль.
З чого все почалося
...
Читати далі »
Переглядів: 181 |
Долучив: Dnister |
Дата: 2017-12-30
|
|
|
|
|

Пошук на сторінці |
|
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - Почесний краєзнавець України Андрій Чемеринський.
Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.
Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.
|  |  |  | |
| | Copyright MyCorp © 2021
 | | |
|