Четвер, 2021-01-21, 8:57 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Травень » 04

Зазвичай перехожі його не помічають, але в Івано-Франківську є цікавий об’єкт, буквально «відроджений з попелу». Ну, не палац Потоцьких чи щось інше, масштабніше, але…

У відповідь на розстріл героїв Небесної сотні в лютому 2014 року людський натовп захопив штурмом будівлю івано-франківського СБУ. Була там і пожежа, палили вхідну браму.

... Читати далі »

Переглядів: 183 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-05-04

Стан багатьох історичних будівель Івано-Франківська викликає велику тривогу. Проте більшість іванофранківців не замислюється над тим, чи зможуть їхні нащадки помилуватися цими пам'ятками. Сто років тому нашому місту значно більше щастило з меценатами і небайдужими громадянами.
У листопаді 1900 р. "Кур’єр станиславівський" надрукував листа священика Юзефа Пяскевича, який переймався долею парафіяльного костелу (нині Музей мистецтв Прикарпаття).

... Читати далі »

Переглядів: 147 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-05-04

Минулого тижня з метою національно-патріотичного виховання школярів засобами туристсько-краєзнавчої роботи у Галицькому районі провели учнівську науково-практичну конференцію «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер!».

У заході активну участь взяли учні 8–11 класів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Галицької гімназії, Дорогівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Крилоської ЗОШ І-ІІІ ст.

... Читати далі »

Переглядів: 147 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-05-04

18 квітня культурний cвіт відзначав Міжнародний день пам’яток та історичних місць (в Україні – День пам’яток історії та культури). Це свято встановлене в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’яток і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО.

У Європі до історії ставляться дбайливо, там зберігають навіть історичні ландшафти і пейзажі місцевості. Наприклад, у Франції після археологічних розкопок проводять відновлювальні роботи ландшафтів пам’ятних місць, а на півночі Англії, у практично незайманому вигляді збережений Адріанів ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-05-04


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021