Понеділок, 2020-09-21, 12:44 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Серпень » 31

В рамках Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки в частині відзначення ювілейних і пам’ятних дат та з нагоди відзначення 75-ої річниці створення Української повстанської армії обласна рада з першого вересня розпочинає просвітницьку кампанію "Знай своїх Героїв".

На сіті-лайтах та біл-бордах у всіх районних центрах та містах обласного значення будуть розміщені зображення Лицарів ОУН і УПА, які є уродженцями Прикарпаття та вели активну діяльність на території області.

... Читати далі »

Переглядів: 138 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-08-31

У краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни й Омеляна Антоновичів відкрили нумізматичну експозицію «Пам’ятні монети України доби незалежності» з приватної колекції краєзнавця Ігоря Сметанюка. Це 50 монет різних років номіналом 5, 2 і 1 грн. «Кожна — витвір мистецтва її творця, у кожній — відбиток часу. У монетах закарбовано відомості про знакові події в історії України та зображення видатних постатей національно-визвольного руху, літераторів, співаків тощо», — прокоментувала науковий співробітник музею Тетяна Гнатковська. Виставка триватиме до кінця року.

... Читати далі »

Переглядів: 166 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-08-31

Незвисько як унікальна археологічна скарбниця України і місце воєнних протистоянь. Це село на Городенківщині може похвалитися не лише Дністром, який біля Незвиська робить півколо, таку собі мальовничу підкову. Є тут і свої гори: Біла, Червона, Ксьондська. Тож місцеві люди кажуть, що у них Малі Карпати. Мандрівники ж називають це село Наддністрянською Швейцарією, а любителі старовини – археологічною Меккою, де можна простежити зміну культур упродовж десяти тисяч років. Через особливе стратегічне розташування його не оминали і війни.

... Читати далі »

Переглядів: 219 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-08-31

В меморіальному комплексі "Дем'янів Лаз" представили експозицію з архівних матеріалів, низку історичних документів, які засвідчують переслідування українців, зокрема франківців, НКВС та комуністами.

Участь у відкритті виставки взяв Міністр юстиції Павло Петренко. Перед початком виставки міністр поклав квіти до меморіалу.

"Це не можна забува ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-08-31

В Івано-Франківську нараховується 559 пам’яток архітектури місцевого і п’яти – національного значення.

На сьогодні понад 100 об’єктів-пам’яток архітектури перебувають у жахливому стані.

Задля збереження історичної забудови, пам’яток архітектури та містобудування місцевого значення продовжуються роботи з реставрації фасадів ... Читати далі »

Переглядів: 135 | Долучив: Dnister | Дата: 2017-08-31
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020