Понеділок, 2019-09-23, 2:57 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2018 » Січень » 19 » Культовий містознавець Михайло Головатий: до 75-річчя від дня народження
10:47 PM
Культовий містознавець Михайло Головатий: до 75-річчя від дня народження

У відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка функціонує виставка-пам'ять відомому краєзнавцю, громадсько-культурному діячеві, лауреатові обласної пам’яткознавчої премії ім. І. Вагилевича, краєзнавчої премії ім. В. Полєка та міської І. Франка, почесному краєзнавцеві України – Михайлу Головатому.

Народився він в с. Братишеві Тлумацького району. Дитинство та молодість провів у Росії, у Томській області, куди була депортована його сім'я за допомогу УПА.

Михайло Головатий з 2003 р. працював у науково-редакційному відділі „Звід пам'яток історії та культури України. Івано-Франківська область". Почесний працівник туризму України, заслужений працівник культури України, член Національної спілки краєзнавців України, організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, історико-краєзнавчого об'єднання „Моє місто", незмінний ведучий популярної телепередачі "Вулиця".

Його перу належать книжки «Етюди старого Станислава» (2007) та «200 вулиць Івано-Франківська» (2010). Крім того, Михайло Іванович доклав свою руку до понад десятка інших історичних книг та більше 200 наукових публікацій. Сфера його захоплень - історія нашого міста, був найкращим знавець історичної забудови м. Івано-Франківська.

Смерть Михайла Івановича Головатого є великою втратою для Івано-Франківська та його історії, але він навічно залишиться жити у пам'яті глядачів програми «Вулиця», читачів його книжок і всіх тих, хто знав його за життя.

Докладніше дізнатись про життєвий шлях краєзнавця, його творчі здобутки та праці ви зможете, відвідавши виставку-пам'ять, що діє у відділі краєзнавчої літератури „Культовий містознавець Михайло Головатий: до 75-річчя від дня народження".


Переглядів: 85 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019