П`ятниця, 19.04.2024, 03:50:58

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Архів новин
Головна » 2013 » Липень » 30 » На огляд будуть виставлені гіпотетичні копії корон Данила Галицького, Святого Володимира та Анни Візантійської
16:40:34
На огляд будуть виставлені гіпотетичні копії корон Данила Галицького, Святого Володимира та Анни Візантійської
Копії корон Данила Галицького, Святого Володимира та Анни Візантійської будуть експонуватися в Музеї історії Галича під час Всеукраїнської Патріаршої прощі 3-4 серпня 2013 р.
Корона Данила Галицького овіяна легендами та справжніми героїчними подіями історичного минулого України. Немає єдиної думки про долю цієї корони. Пошуки корони Данила Галицького тривають не одне століття, мають захоплюючу історію та неоднозначну оцінку в Україні та за її межами, як і, зрештою, сам її володар.
Корона короля Данила Галицького, що буде експонуватися в Музеї історії Галича (з експозиції Золочівського замку), являє собою гіпотетичний варіант королівської реліквії. Золота корона важить близько 3-х кг. При її виготовленні використані оригінальні елементи та візерунки. Оздоблена корона дорогоцінним камінням: діамантами, рубінами, сапфірами, топазами, аметистами, гранатами, цитрином та морськими перлами. 
Корона короля Данила увінчана рівностороннім хрестом, промені якого утворені чотирма рубінами. Посередині хреста вміщено сапфір. Верхівка з хрестом піднесена над перетином двох дуг, що з’єднують навхрест великі пелюстки корони. Дуги у всю довжину прикрашені низками перлин. В середину вінця вкладено оксамитову шапку.
Корона була тим артефактом, що давав можливість з’єднати народ і державу в єдину цілість. Водночас корона виступала символом незалежності та самостійності держави, втілювала державницьку ідею. Дотепер королівські корони є одними з найбільших державних реліквій.

Переглядів: 524 | Додав: Dnister









Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі







Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024