Субота, 2021-03-06, 4:40 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2020 » Жовтень » 12

У цьому році вийшли друком нові книги наших колег, співробітників Національного заповідника «Давній Галич» – кандидата історичних наук Тараса Ткачука (у співавторстві) та історика-краєзнавця Івана Драбчука.

Видання «Багатошарове поселення Більшівці (ур. Кути) на Верхньому Подністров'ї» Т.Ткачука, І.Кочкіна, Р. Щодровського – наукове. Це результат багаторічних досліджень авторів, на 248-и сторінках подані рисунки й описи знахідок, виявлених під час археологічних розкопок поселення Більшівці (урочище Кути) в Галицькому районі на Івано-Франківщині. Завдяки археологічним дослідженням науковцям вдалося розширити кордони заліщицької групи трипільської культури до нижньої течії Гнилої Липи, наблизитись до ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 2020-10-12

Він прожив довге, сповнене випробувань та смертельних небезпек життя, проте це не змінило його характер. Він приймав все, що дарувала йому доля і при цьому залишався витриманою, спокійною людиною. Він подумки завжди залишався з Україною, може вже й не сподіваючись на те, що йому колись випаде доля торкнутись батьківської землі. Але вірив в Україну та залишався відданий їй все своє життя.

Осип Мельникович народився 12 березня 1893 р. в с. Височанці Станиславівського повіту. Один рік у 1905 – 1906 н. р. навчався в Коломийській державній гімназії, відтак став учнем гімназії в Станіславові. Осип мав музичний слух та добрий голос, більше того – знав ноти, відтак майже відразу почав співати в гімназійному хорі.  У 1913 році&nb ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Долучив: Dnister | Дата: 2020-10-12

Синагога в Івано-Франківську планують відреставрувати. І то не просто підлатати, а відновити вежі й куполи з зірками Давида на верхівках, які знесли в середині минулого століття.

Так синагога може отримати автентичний вигляд. Але все, як завжди, впирається у гроші, пише Репортер.

Проблем додали дощі

Ремонт синагоги, розташованої на вулиці Страчених, 7, планувався давно, але остаточно спонукали до нього сильні зливи у червні. Тоді підтопило стіни, під стелею поо ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Долучив: Dnister | Дата: 2020-10-12

Двері будинку-пам’ятки архітектури на вулиці Незалежності, 11, знаходяться в титульному списку «Програми охорони культурної спадщини на 2019-2021 роки», тож були демонтовані і відправлені  на проведення ремонтно-реставраційних робіт.

Про це “Західному кур’єру” повідомили в Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності.

Попередньо на замовлення Управління архітектури було виготовлено проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу. Угоду укладено з виконавцем ПП Ткачук.

... Читати далі »

Переглядів: 13 | Долучив: Dnister | Дата: 2020-10-12


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021