Неділя, 2019-09-22, 11:39 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2017 » Листопад » 7 » IV Краєзнавчі читання пам’яті Петра Тронька
6:13 PM
IV Краєзнавчі читання пам’яті Петра Тронька

2 листопада 2017 року в Національній історичній бібліотеці України відбулась всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Бібліотечне краєзнавство у культурному просторі України». У ній взяли участь працівники Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка Галина Горбань і Галина Пристай.

Учасників конференції привітали перший заступник голови Національної спілки краєзнавціи України Р.В.Маньковська, генеральний директор Національної історичної бібліотеки України А.В.Скорохватова та директор музею Української революції 1917-1921 років О.С.Кучерук.

На пленарному засіданні про історію, традиції та новації всеукраїнського наукового журналу «Краєзнавство» з нагоди його 95-літнього ювілею розповіли у своїх виступах заступник головного редактора, старший науковий співробітник Інституту історії України НАНУ О.Г.Бажан та члени редколегії -голова Київської міської організації Національної спілки краєзнавців О.П.Гончаров, старший науковий співробітник Інституту історії України НАНУ В.І. Митько та відповідальний секретар НСКУ В.І.Дмитрук.

Розвиток бібліотечного краєзнавства в сучасний період на основі аналізу потоку видань та публікацій за 2007-2016 рр. висвітлила завідувач сектора науково-дослідної роботинауково-методичного відділу НІБУ В.П.Кисельова.

Заступник директора з наукової роботи Івано-Франківської ОУНБ Г.В.Горбань поділилась досвідом плідної співпраці головної книгозбірні Прикарпаття з обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

На секційному засіданні «Бібліотеки як центри історико-краєзнавчих та культурологічних досліджень» працівники різних структурних підрозділів Національної історичної бібліотеки України, Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, завідувачі відділів краєзнавства Полтавської, Дніпропетровської, Вінницької ОУНБ, старший науковий співробітник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, краєзнавці-аматори познайомили присутніх з своїми краєзнавчими дослідженнями, зокрема й щодо подій Української революції 1917-1921 рр. та накопиченим досвідом поширення краєзнавчої інформації за допомогою інноваційних технологій.

Завідувач відділу літератури з мистецтва Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка, кандидат наук із соціальних комунікацій Г.І.Пристай у своїй доповіді «Позиціювання обласними універсальними науковими бібліотеками регіонального культурно-мистецького концепту у мережевому середовищі» розкрила проведену нею наукову розвідку щодо даної тематики. Особливу увагу сконцентрувала на роботі відділу літератури з мистецтва з даної проблематики, який очолює.

За результатами науково-практичної конференції була прийнята відповідна резолюція.


Переглядів: 144 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019