Середа, 2021-01-20, 3:27 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 24 » Буде у Розтоці обласний фестиваль ім. Софії Галєчко
8:47 PM
Буде у Розтоці обласний фестиваль ім. Софії Галєчко
20 березня відбулася нарада щодо відновлення і проведення обласного фестивалю стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галєчко у селі Пасічна (урочище Розтока). Її провела заступник голови РДА Богдана Ковалюк з участю заступника голови районної ради Івана Степника, директора обласного науково-методичного центру народної творчості Прикарпаття Василя Олексюка, начальника відділу культури і туризму РДА Олександра Зварчука і директора районного будинку культури Івана Романюка.
На нараді вирішено провести згаданий фестиваль у неділю, 16 вересня ц. р., який відбудеться у рамках відзначення 70-річного ювілею Української Повстанської Армії. Йшлося, зокрема, про потребу вжиття невідкладних заходів організаційного, господарського, культурно-мистецького напрямів з єдиною метою відновити у мальовничій Розтоці проведення обласного фестивалю. У ньому виступатимуть не лише колективи Надвірнянщини, але й гості з інших районів Прикарпаття, а, можливо, й сусідніх областей  Галичини.
Востаннє такий фестиваль тут відбувся на свято Рідзва Богородиці 21 вересня 2003 року.
На нараді вироблені попередні пропозиції, які будуть конкретизовані для обласної і районної влади із залученням обласної і районної рад та обласної і районної держадміністрацій, їхніх відповідних управлінь та відділів, а також галузевих спеціалізованих обласних і районних служб, зокрема, дорожної, підприємців. Вирішено також провести наступне розширене виїзне засідання з цього питання безпосередньо на місці у с. Пасічна в урочищі Розтока 10 квітня із залученням владних та господарських структур.
Зважаючи на важливу роль у нашому суспільному житті української національної ідеї, виховання глибокого і переконливого (а не вдаваного) патріотизму у кожному українському серці, можливо, варто ще на початковому етапі відновлення фестивалю стрілецької і повстанської пісні подумати про його Всеукраїнський рівень. Таке рішення сприяло б прекрасній візитівці нашого Надвірнянського і Прикарпатського краю в Україні і лише предметно сприяло б правдивій єдності «лівого і правого берега Дніпра і братів-сестер за Збручем».

Переглядів: 388 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021