Четвер, 2021-01-21, 8:09 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 16
Під такою назвою в Коломийському Національному музеї відкриється виставка відомого коломийського фотохудожника Яреми Проціва.
На виставці митець представить 60 робіт у портретному жанрі. Виставка відкриється 23 березня о 16-ій годині. 

Довідка.
Ярема Проців – член Національної спілки фотохудожників України. Учасник численних вітчизняних та міжнародних виставок (Австралія, Австрія, Англія, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Бразиліїя Голландія, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Німеччина, Франція, Росія, Сингапур, Туреччина, Японія). Відзначений престижними званнями (AFIAP, EFIAP) та нагородами.
Переглядів: 432 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-16

Храм священномученика Пантелеймона є відомим далеко за межами Прикарпаття. Знаходиться він у с. Шевченкове Галицького району. В різні періоди храм використовувався спершу, як княжа церква, а згодом – як кафедральний собор римо-католицького єпископа. В 1963 р. Постановою Ради Міністрів УРСР храм віднесено до списку пам’яток. Для нас – сучасників, дана церква є цікава, як зразок архітектурної думки та історії Галицько-Волинського князівства. 
Сьогодні церква Святого Пантелеймона знаходиться під опікою Національного заповідника «Давній Галич» і є одним з найпривабливіших туристичних об’єктів області та держави. Саме тому не випадковим стало його включення до переліку туристичних об’єктів акції «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина». Цю Всеукраїнську акцію розпочало 1 березня 2012 р. Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовніш ... Читати далі »
Переглядів: 338 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-16

Краєзнавчий музей готується до нової виставки в рамках проекту «Врятуймо скарби разом!». Три роки тому музей відкрив прикарпатцям та Україні унікальні, досі не відомі ікони XVIII-XIX століть. Ідея проекту належить франківському реставратору Валерію Твердохлібу.

Мурашки по спині
На площі Шептицького у реставраційному відділі Краєзнавчого музею нині відбуваються останні приготування до виставки. Тут затишно, маленькі старі приміщення, які просто заставлені старовиною: іконами, картинами, скульптурами, підсвічниками, іншим. У деяких кімнатах-майстернях досить прохолодно, така температура більш-менш потрібна, аби не зашкодити пам’яткам.
У мініа ... Читати далі »
Переглядів: 435 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-16

У 1970 році в Івано-Франківську знімали кіно про війну. Фільм називався «Відвага» та розповідав про радянських підпільників, які відчайдушно боролися із німцями. Для зйомок наше місто було обране через те, що залізничні шляхи тут не електрифіковані, а, за сценарієм, більшість сцен розгорталися навколо вокзалу.
Раніше знімали із розмахом, на масовках не економили. Реквізитори знайшли величезну кількість комплектів німецької військової форми, в яку переодягнули близько сотні акторів. Уся ця орава гуляла пероном і привокзальною площею, обідала в колійовому ресторані, сиділа в залах очікування та всіляко «вживалася в образ».
І ось у розпач зйомок до Франківська прибув потяг із Москви. Гості були не в курсі, що робиться на вокзалі, та отримали шок від побаченого. Уявіть собі: на рейках димлять ста ... Читати далі »
Переглядів: 431 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-16


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021