Субота, 2021-03-06, 4:25 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 22
Запрошуємо Вас на прес-коференцію до виставки "Врятуймо скарби разом!". Прес-конференція проводиться завідувачем відділу реставрації ІФКМ Валерієм Твердохлібом та головою національної спілки фотохудожників Івано-Франківська Юрієм Бакаєм. Також будуть присутні партнери проекту. 
Прес-конференція відбудеться 22 березня об 11.00 год. в приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею (другий поверх ратуші).
Переглядів: 389 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-22

Мій Івано-Франківськ – це не тільки архітектурні пам’ятки чи будівлі, які мають історичну цінність. Мій Івано-Франківськ – це постаті, особистості, які проживали тут і залишили помітний, а часто й недооцінений слід у творенні культури міста.
Моя розповідь про письменницю і відому громадську діячку жіночого руху на Галичині минулого століття Ольгу Дучимінську та її опікунку, районову провідницю жіночої сітки ОУН на Тернопільщині, двоюрідну сестру Головного Провідника ОУН С. Бандери Мирославу Антонович.
О. Дучимінська, яка друкувала свої твори під псевдонімами О.Барвінок, Ірма Остапівна, О. Рута, народилася на Львівщині у сім’ї директора початкових шкіл. Закінчивши 7 класів школи в Яворові, вчительську освіту здобула у семінарії сестер-василі ... Читати далі »
Переглядів: 528 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-22

Днями Коломийський музей Гуцульщини та Покуття відвідав Володимир Александрович, доктор історичних наук, професор, відомий у Європі фахівець у галузі українського іконопису.
Гість ознайомився з експозицією сакрального мистецтва та колекцією ікон. Для музейників є дуже важливою оцінка фахівця такого рівня, оскільки підтверджує своєрідну унікальність та цінність музейних надбань. 
Володимир Александрович надав також фахову консультацію стосовно збірки стародруків. 

Довідка. Володимир Александрович - доктор історичних наук. Закінчив історичний факультет Львівського університету ім. І. Франка, працював у Львівській га ... Читати далі »
Переглядів: 346 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-03-22


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021