Середа, 2021-01-20, 4:41 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 20 » "Григорій Хомишин - святі його духовні острови"
12:25 PM
"Григорій Хомишин - святі його духовні острови"
Під такою назвою у відділі краєзнавчої літератури обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка функціонує книжкова виставка-пам’ять із циклу „Духовні пастирі Галичини”, присвячена 145-річчю від дня народження єпископа Української Греко-Католицької Церкви, Владики-Ординарія Станиславівської Єпархії, патріота України та мученика за єдність святої Церкви.
На виставці експонується чимало видань, в яких на основі багатої джерельної бази об'єктивно аналізується  пастирська та суспільна діяльність ісповідника віри (П. Мельничук „Владика Григорій Хомишин: патріот, місіонар, мученик", О. Єгрешій „Єпископ Григорій Хомишин: портрет релігійно-церковного і громадсько-політичного діяча" та ін.), розкривається його тернистий життєвий шлях (В. Грабовецький „Сторінки літопису Івано-Франківського Катедрального Собору Святого Воскресіння", В. Бабій „Владичий жезл в Богородчанах", „Літопис Голготи України", „Злочин" тощо).
Особливої уваги заслуговує лист-послання Блаженного Мученика  „Українська проблема", який нещодавно поповнив фонди нашої бібліотеки. Це - зразок релігійно-богословської, суспільно-політичної та соціально-економічної думки, відверта і відповідальна, щира і глибока позиція Владики, який повністю присвятився служінню Богові, Вселенській Церкві і рідному народові. „Українська проблема" Єпископа Григорія Хомишина - це духовний заповіт нащадкам, будівничим справедливої і заможної християнської держави.
Тож запрошуємо всіх краян відвідати бібліотеку і переглянути книжкову виставку-пам'ять „Григорій Хомишин: святі його духовні острови".

Переглядів: 417 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021