Вівторок, 2019-10-22, 5:27 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Жовтень » 28 » +Помер краєзнавець Мирон Мицан
7:35 PM
+Помер краєзнавець Мирон Мицан
Громада Івано-Франківщини глибоко  сумує з приводу передчасної  смерті видатного громадського діяча, краєзнавця і колегу в розвитку туризму в області – Мирона Петровича Мицана, прощання з яким відбудеться у суботу 29 жовтня о 10.30 в приміщенні будинку «Просвіти» по вул. Грушевського.  
Мицан Мирон Петрович, народився 07 квітня 1955 року у місті Надвірна. За освітою інженер, закінчив Львівський політехнічний інститут, (1977 р.) та Московський патентний інститут (1986р.).
В Івано-Франківську працював на ВО «Карпатпресмаш»: інженером, заступником начальника фінансового та конструкторського бюро, працював в управлінні економіки ОДА, а згодом (1998-2002 рр.) заступником міського голови.
Один  з ініціаторів створення першої в Україні стратегії економічного розвитку міста та області, складовою якої окрім традиційних галузей визначив туризм і культуру. Брав активну участь у суспільно-політичному житті міста, сприяв відновленню діяльності товариств «Просвіта», «Української мови», був керівником первинних осередків та членом обласних управлінь, заступник голови правління «Туристсько-краєзнавчої спілки».
Як  непересічна особистість та патріот  він завжди цікавився і вболівав за стан, збереження та використання в майбутньому культурологічного середовища міста і краю. Автор низки цікавих та актуальних публікацій, зокрема книги «Станиславівські вежі». Лауреат міської премії ім. І.Франка 2008 року. Відомий краєзнавець та історик, виховав не одне покоління гідів-екскурсоводів, активно працював у розбудові туристичної галузі Прикарпаття. Відзначений відзнакою Міністерства культури і туризму України «За духовний внесок за створення духовних цінностей».
Останнім  часом (починаючи з 2002 р.) працював заступником директора виконавчої дирекції обласного відділення Фонду з тимчасової втрати працездатності.
На  різних посадах, протягом усього свого життя, Мирон Мицан був справжнім українським інтелігентом, відзначався особливою людяністю та добротою. Таким він залишиться назавжди в наших серцях. 
Вічна йому пам'ять!

Переглядів: 352 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019