Субота, 2020-09-26, 2:18 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Жовтень » 25
«В полум’ї ранків, в росі на калині» – під такою назвою 20 жовтня в приміщенні дитячої бібліотеки-філії №1 по роботі з дітьми, що по вул. Гетьмана Мазепи, 11 А, відбувся загальносистемний день краєзнавства, підготовлений краєзнавчим відділом Центральної бібліотеки, і приурочений 80-річчю від дня народження прикарпатського поета і громадського діяча Ярослава Дорошенка.
Гостею заходу була дружина поета, член Спілки письменників України, дитяча поетеса п.Анна, яка поділилася спогадами про п.Ярослава, як неординарну особистість в літературному і суспільно-громадському житті, читала його вірші, коментувала цікаві моменти з його життя. Учні ЗОШ№4 теж активно підключилися до проведення заходу, вони читали поезії Ярослава Дорошенка, а бібліотекар краєзнавчого відділу зробила презентацію бібліотечної виставки «В полум’ї ранків, в росі на калині», на якій були п ... Читати далі »
Переглядів: 379 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-10-25

З нагоди річниці створення Західно-Української Народної Республіки на теренах Галичини відділ краєзнавчої літератури обласної бібліотеки ім. І.Франка пропонує переглянути книжкову виставку-спогад „ЗУНР: вікопомний чин українського народу”, на якій представлено багато цікавих вітчизняних і діаспорних видань з історії ЗУНР.
Перший розділ виставки „Листопад 1918 р. на Прикарпатті" знайомить користувачів з перебігом революційних подій того періоду на теренах нашого краю, розкриває основні аспекти минулого ЗУНР - від передумов, революційного зриву, внутрішньополітичного курсу, міжнародного становища держави та визвольної боротьби за її відновлення до національних, економічних, соціальних і культурних процесів, а також повсякденного життя й побуту місцевого населення в 1918 - 1923 рр. („Західно-Українська Народна Республіка. 1918 - 1923. Документи і матеріал ... Читати далі »
Переглядів: 371 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-10-25
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020