Субота, 2020-09-26, 2:27 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Жовтень » 20
«Президія Національної спілки краєзнавців України щиро дякує вам, Михайле Васильовичу, за підтримку у проведенні в Івано-Франківську краєзнавчого форуму - XII Всеукраїнської науково-краєзнавчої конференції «Освітянське краєзнавство: досвід, проблеми, перспективи», що був присвячений 200 -річчю від дня народження українських просвітителів Івана Вагилевича та Маркіяна Шашкевича, - йдеться у листі члена-кореспондента НАН України, в. о. Національної спілки краєзнавців України Олександра Реєнта. – Науковці, викладачі, вчителі, музейники-краєзнавці виробили конструктивні рекомендації щодо активізації краєзнавчої складової в усіх ланках національної освіти».

Довідково. 
XII Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція, щ ... Читати далі »
Переглядів: 346 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-10-20

Щороку археологічна наука збагачується новими знахідками, здобутими в процесі фахових досліджень, під час проведення... сільськогосподарських робіт або ж які було випадково виявлено на поверхні грунту. Очевидно, окремої теми варта розповідь про колекцію давньоруських хрестів-енколпіонів; можна було «розкручувати» цілу історичну повість про літописного єпископа Косму-соратника галицького князя Ярослава Осмомисла, печатку якого нещодавно знайдено біля фундаментів Благовіщенської церкви; іконографія давнього Галича також збагатилася бронзовими образочками із зображеннями архангела Гавриїла та святих Бориса і Гліба. Але для нашої розповіді ми вибрали три групи пам’яток, які проливають абсолютно нове світло на нерозв’язані проблеми давньоруської археології.

Таємничу ... Читати далі »
Переглядів: 512 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-10-20

Рік тому було створено веб-сторінку краєзнавців Прикарпаття. Завдяки цьому організація дістала змогу популяризувати свою діяльність в світовій мережі Інтернет. Впродовж даного часу на ній було розміщено близько 800 краєзнавчих матеріалів.
Сторінка є досить активною, матеріали на ній оновлюються майже щоденно. Для цього здійснюється системний пошук матеріалів у засобах масової інформації області, ведеться співпраця з авторами досліджень.
Статистика відвідувань сторінки впродовж року є наступною: 
-загальна кількість відвідувачів становить 5557 осіб;
-сторінку відвідували у всіх 24 областях України та АР Крим. За кількістю відвідувачів перед ведуть Івано-Франківська, Од ... Читати далі »
Переглядів: 343 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-10-20
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020