Середа, 2021-01-20, 4:24 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 9 » Презентовано двотомник про Патріарха УГКЦ Й.Сліпого
12:17 PM
Презентовано двотомник про Патріарха УГКЦ Й.Сліпого
В Івано-Франківську презентували двотомне видання документів  КДБ про Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого, автором якого є відомий український історик, професор Володимир Сергійчук, який протягом двох років вивчав та збирав усі матеріали.
«Тут зібрані документи, які пов’язані з його арештами та засудженням, тобто матеріали, які засвідчують його незламність в боротьбі за українську ідея, національну церкву і вірність Україні. Ми відібрали ті факти, які є найбільш промовистими. І абсолютна більшість, особливо протоколи допитів та стенограми судових засідань, друкуються вперше. Сьогодні, коли в суспільстві така нестабільна ситуація, людям потрібен маяк на який іти. Я хочу, щоб в Україні та усьому світі знали на кого рівнятися», - розповідає Володимир Сергійчук.
Дана книга вийшла за сприяння народних депутатів України від фракції «БЮТ-Батьківщина» Дмитра Шлемка та Василя Деревляного. Її безкоштовно роздадуть у бібліотеки на навчальні заклади. Адже за словами Дмитра Шлемка, це видання є надбанням для майбутнього покоління.
«Сьогодні люди мають такі документальні матеріали, тому вони повинні сідати і вчитися. Автор заклав цими документами основу для майбутнього, для того, щоб молоде покоління мало чого вчитися та над чим працювати», - зазначив Дмитро Шлемко.
Також, на презентації були присутні депутати Івано-Франківської обласної ради від фракції «Батьківщина», представники обласної державної адміністрації, громадських організацій та бібліотек міста.

Переглядів: 298 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021