Середа, 2021-01-20, 3:40 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Березень » 1 » Шанувальникам історії та футболу - нові видавничі проекти Національного заповідника «Давній Галич»
9:10 PM
Шанувальникам історії та футболу - нові видавничі проекти Національного заповідника «Давній Галич»
Одним з напрямків діяльності Національного заповідника «Давній Галич», як наукової установи, є видавництво. З нагоди різних заходів (конференцій, семінарів) видаються збірники матеріалів. Також, для популяризації пам’яток, які знаходяться на терені Заповідника; зацікавлення туристів музейними закладами, пам’ятками історії і культури друкуються популяризаційні видання (буклети та календарики). Загалом, за 17 років своєї діяльності Заповідником видано більше шести десятків різнопланових видань.
І ось – нова друкована продукція, яка безперервно потішить око і буде корисною для шанувальників рідного краю та любителів футболу. Це – календар на 2012 рік, який виданий інформаційно-видавничим відділом Заповідника. Задум є чудовий, оскільки завдяки йому одночасно здійснюється популяризація пам’яток культурної спадщини та проведення в Україні футбольного турніру Євро-2012.  
Чудова  світлина Замкової гори з вежею замку є мотивацією для всіх шанувальників футболу та краєзнавства відвідати одну з шести уцілілих фортець Прикарпаття, а подана веб-адреса Національного заповідника в світовій мережі Інтернет дасть змогу отримати всю необхідну інформацію про один з найбільших заповідників у Європі.

Календар надруковано на крейдяному папері формату А3. За своїм наповненням він поділяється на три блоки: І. зображення пам’ятки культури національного значення – Галицького старостинського замку XIV ст;  ІІ. сам календар на 2012 рік; ІІІ. інформація для футбольних вболівальників Євро-2012. 
Для практичного використання календаря подано розподіл країн – учасників Євро-2012 на групи (А, B, C, D); календар командних ігор по датах (І – ІІІ тури, проведення чвертьфіналів, півфіналів та фіналу); також, вболівальник матиме змогу самостійно внести інформацію про переможців у спеціально виведені таблички.
Видання подібного календаря є добрим прикладом менеджменту щодо популяризації пам’яток культурної спадщини, ознайомлення ширших кіл громадськості з славними об’єктами минулого нашого краю.
Чемеринський Андрій. Член НСКУ, магістр історії

Переглядів: 348 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021