Четвер, 2018-12-13, 4:37 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2018 » Листопад » 30 » У Калуші найстаріші дуби-пам’ятки охоронятиме виконком
2:52 PM
У Калуші найстаріші дуби-пам’ятки охоронятиме виконком
Відповідно до рішення Івано-Франківської обласної ради від 22.06.2018 року № 866-22/2018 «Про внесення змін і доповнень у мережу територій та об’єктів природно-заповідного фонду області», територію загальною площею 1,2 га в районі вул. Робітнича мікрорайону Височанка було оголошено ботанічною пам’яткою природи місцевого значення «Височанські дуби» та охоронним зобов’язанням від 24.10.2018 року №34 передано під охорону виконавчому комітету Калуської міської ради в особі міського голови Ігоря Матвійчука.
28 листопада 2018 року під головуванням першого заступника міського голови відбулась нарада по вирішенню питань в ході створення об’єкту природно-заповідного фонду «Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення «Височанські дуби». На даному етапі прийнято рішення про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальним підприємством Земельно-кадастрове госпрозрахункове бюро Калуської міської ради.
Розроблений проект буде винесено на розгляд та затвердження на сесії Калуської міської ради.
Станом на сьогоднішній день, ініціатором створення даного об’єкту природно-заповідного фонду – Василем Фіцаком, розроблено межові знаки та інформаційний стенд охоронного об’єкту відповідно до державних стандартів, які заплановано встановити після винесення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій міської ради.
Метою створення об’єкту природно-заповідного фонду є охорона старовікових дубів (вік окремих дерев становить близько 250 років), які є окрасою околиці міста Калуша, є місцем існування для багатьох видів комах та гніздування птахів. Навесні в трав’яному ярусі масово цвіте підсніжник звичайний ( Galanthusnivalis L) -вид, що занесений до Червоної книги України.

Переглядів: 6 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 18. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2018