Вівторок, 2019-10-22, 5:22 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Жовтень » 26 » У виставковій залі Калуша — виставка родини Костівих
1:44 PM
У виставковій залі Калуша — виставка родини Костівих
Завтра, 27 жовтня 2011 року у приміщення виставкової зали (вулиця Дзвонарська, 5) відбудеться відкриття виставки скульптури і живопису Людмили, Михайла та Ореста Костівих.
Орест Костів народився у 1971 році у місті Радзивилів. Творчо почав працювати з 1989 р. Закінчив Прикарпатський Національний Університет ім. В. Стефаника (кафедра дизайну, диплом магістра). Член Національної Спілки художників України. Картини Ореста Костіва знаходяться у Національному Музеї у Львові, у галереях та приватних колекціях в Україні, Австрії, Польщі, Німеччині, Великобританії, Швеції, Єгипті, США і в Канаді. Мистецтвознавець, теоретик сучасного мистецтва, професор Дмитро Горбачов дав влучне визначення творчого напряму Ореста Костіва: "Ліричний сюрреалізм”.
Батько Ореста — Михайло Костів народився 1945 року. Закінчив Львівський Державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (1972). Твори знаходяться в приватних колекціях в Україні, Латвії, США і Канаді. Скульптор працює у галузі сакрального мистецтва і пластики. Його вишукані роботи виконані в світлому полірованому дереві, не мають реалістичної основи. Це витончена фантазія автора. Його скульптури видовжені немов стріли готичного храму, стилізовані фігури гармонійно вписуються в простір і дивовижним чином перегукуються з живописом Ореста Костіва.
Людмила Костів, дружина пана Михайла, працює у галузі декоративно-прикладного мистецтва (писанкарство, вишивання, живопис). В основі творчості художниці є мотиви природи — квіти, метелики, птахи. Поетичне бачення світу художниця витончено і майстерно передає в своїх просторих та зворушливих композиціях. Твори Людмили Костів є в приватних колекціях в Україні і за кордоном.
"Вікна"

Переглядів: 268 | Додав: DnisterПошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 19. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2019