Субота, 2020-09-26, 2:18 PM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Лютий » 25
Давнє минуле є незвіданим і таємничим. Воно притягує і манить до себе. Кожен хоче відчути свій нерозривний зв’язок з попередніми поколіннями, прагне діткнутися до скарбниці культурної спадщини. Для багатьох пошуки минулого є виявом своїх історичних коренів, спробою власного самоствердження у сучасному світі. Особливою популярністю в останньому десятилітті користується вивчення давньої європейської культури – Трипілля.
24 лютого 2012 року в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрито археологічно-мистецьку виставку під назвою «Сакральний птах Трипілля. Ретроспектива духовності мистецтва у вісім тисячоліть». Організаторами виставки виступили управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації та Фонд досліджень стародавніх цивілізацій (США). Виставка є одним з етапів фестивалю трипільської культури, який включатиме ще кілька цікавих заходів: ... Читати далі »
Переглядів: 1227 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-02-25

Торік у жовтні Верховна Рада України ухвалила постанову про урочисте відзначення 600-річчя села Космач Косівського району, ініціатором якої виступив народний депутат України Василь Чуднов.
І ось минулого тижня, 9 лютого, Верховна Рада України прийняла ще один схожий нормативний документ – Постанову «Про відзначення 600-річчя заснування села Микуличин», яку на розгляд десятої сесії ВРУ також вніс народний депутат України Василь Чуднов. Згідно із цим документом Кабінет Міністрів України у місячний термін з дня прийняття Постанови має утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 600-річчя заснування села Микуличин, а у двотижневий термін з дня утворення зазначеного оргкомітету розробити та затвердити відповідний план заходів. У рамках відзначення цієї ювілейної дати Українське державне підприємство поштового зв’язку ... Читати далі »
Переглядів: 306 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-02-25
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020