Понеділок, 2021-05-10, 6:56 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Червень » 10

Пам'ятна медаль з нагоди 120-річчя від дня народження засновника і провідника ОУН Євгена Коновальця створена з ініціативи Івано-Франківського обласного націоналістичного громадсько-політичного об'єднання «Національний вибір» та за сприяння облдержадміністрації та обласної ради.

Про це повідомив секретар об'єднання «Національний вибір» Микола Сулятицький. «Ідея виготовлення медалі належить директору Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С. Бандери Ярославу Коретчуку», поінформував Сулятицький. Він також розповів, що івано-франківським кооперативом «Кристал» виготовлено 150 медалей із латуні, вартість яких 15 тис. грн. Крім цього, до них видаватимуть ще й посвідчення. ... Читати далі »
Переглядів: 408 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-06-10

У вівторок, 14 червня 2011 року, в Івано-Франківську освятять камінь, встановлений на тому місці, де буде споруджений пам’ятник засновнику ОУН Євгену Коновальцю. Монумент стоятиме на вулиці Січових Стрільців, 56. Також відбудеться віче, приурочене 120-й річниці від дня народження Коновальця.
Початок урочистостей о 12:00.

* "Репортер"
Переглядів: 404 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-06-10

Він вперше в нашій історії почав творити українською мовою медичну науку, сформував перші українські лікар­ські організації та медичні заклади, заснував наукові та науково-практичні видання, заклав початки українських наукових шкіл.

Саме він впровадив українську мову в сферу новітньої медичної науки, вивів українську меди­цину на євро­пейсь­кі міжнародні форуми.

Ім’я цієї лю ... Читати далі »

Переглядів: 443 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-06-10

Геральдика – це наука, яка вивчає герби. А вони бувають різні. Є герби дворянських родів, є герби країн, міст, футбольних клубів і навчальних закладів. Доволі часто зображення гербів слугували прикрасами для будинків. Такі споруди, хоч і небагато, є в Івано-Франківську.

Пилява у брамі
Те, що Станиславовом володіли Потоцькі, знайшло відображення й на міському гербі. Там їх родовий знак «Пилява» поміщений у відкритій фортечній брамі. Цей герб з незначними змінами протримався майже 300 років і став невід’ємним атрибутом міста. Його можна було побачити на брамах, на печатках магістрату, на шоломах пожежників і навіть на останній ратуші.
За радянс ... Читати далі »
Переглядів: 664 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-06-10

На Прикарпатті відзначать 120-річчя від дня народження голови проводу ОУН Євгена Коновальця. Спільне розпорядження «Про відзначення в області 120-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця» підписали голова облдержадміністрації Михайло ВИШИВАНЮК і голова обласної ради Олександр СИЧ. 
З метою відзначення 120-річчя від дня народження громадсько-політичного діяча, командира корпусу Січових Стрільців, полковника Армії УНР, голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, враховуючи рішення обласної ради від 15.04.2011р. №115-5/2011 «Про відзначення в області 120-ої річниці від дня народження засновника і провідника ОУН полковника Євгена Коновальця»:
1. Затвердити склад організаційного комітету з відзначення в області 120-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця (до ... Читати далі »
Переглядів: 556 | Долучив: Dnister | Дата: 2011-06-10


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 21. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2021