Понеділок, 2020-09-21, 7:43 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 20
В суботу, 20 жовтня, о 12.00 в Івано-Франківському РТІЦ (вулиця Галицька, 4а - міська Ратуша) відбудеться презентація туристичного путівника "Бойківщина Сакральна. Історико-культурна спадщина".
Переглядів: 350 | Долучив: limnytcja | Дата: 2012-10-20

Під таким інтригуючим заголовком заплановано мистецьку акцію з нагоди 190-річчя від дня народження класика гуцульської різьби Юрія Шкрібляка та 120-річчя від дня народження видатного різьбяра Юрія Корпанюка.
Святкове дійство поєднає кілька заходів, серед яких відбудеться зустріч з народними майстрами славної родини Шкрібляків-Корпанюків, які гідно продовжують та розвивають найкращі традиції в різних видах народного мистецтва.
Гості матимуть можливість оглянути ретроспективну виставку з фондів Музею «Спадкоємці духу», яка охоплює творчість різних поколінь цієї родини.
Завершиться свято на щойно відремонтованому музейному подвір’ї презентацією мистецького проекту Олени Костюк «Дзеркало», мета якого повернути людину до власних витоків.< ... Читати далі »
Переглядів: 395 | Долучив: limnytcja | Дата: 2012-10-20

Голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, який побував у санаторії «Черче» Рогатинського району, повідомив про відбудову вілли «Богданівка». Капсулу під її спорудження буде закладено 20 жовтня цього року, а на 2013-й включено у план будівництва. В Черче буде музей-садиба Богдана Лепкого.

Довідково. «Богданівка» і Б. Лепкий
Жителі Бережанщини та Рогатинщини, зібрали добровільні пожертвування і у 1932 р. придбали ділянку та цеглу для вілли Б. Лепкого. Зібраними коштами та заощадженнями письменників споруджено дім за проектом Романа Грицая. Віллу було названо «Богданівкою». На території села було зведено дерев'яну каплицю за проектом того ж архітектора. На думку дослідника архітектури Васи ... Читати далі »
Переглядів: 412 | Долучив: limnytcja | Дата: 2012-10-20
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020