Понеділок, 2020-09-21, 7:07 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 25
В експозиції представлені роботи заслужених майстрів народного мистецтва України, членів спілки майстрів народного мистецтва України, які є уродженцями нашого краю, а також членами громадської організації «Роса Карпат», яка є ініціатором проведення такої виставки.
До уваги відвідувачів роботи декоративно-ужиткового мистецтва, живопис, писанкарство, художня вишивка, різьба по дереву, вироби зі шкіри, ковальство.
Відкриття виставки 25 жовтня о 15 год. Наша адреса: Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а тел. 75-23-44
Переглядів: 393 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-25

Відкриття виставки у Музеї мистецтв Прикарпаття. "Сторінка пам'яті" — таку назву має виставка, яку буде відкрито у Музеї мистецтв Прикарпаття цього четверга (25.10) о 15.00.
Її присвячено 85-річчю видатного мистецтвознавця, художника-монументаліста, живописця, графіка, педагога, науковця Михайла Фіголя. Тут буде представлено роботи митця з фондів музею, а також з приватної колекції митця.
Переглядів: 361 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-25

Її присвячено 85-річчю видатного мистецтвознавця, художника-монументаліста, живописця, графіка, педагога, науковця Михайла Фіголя. Тут буде представлено роботи митця з фондів музею, а також з приватної колекції митця.
З нагоди річниці створення Західно-Української Народної Республіки на теренах Галичини відділ краєзнавчої літератури обласної бібліотеки ім. І.Франка пропонує переглянути книжково-ілюстративну виставку „ЗУНР: звитяга, трагедія, пам’ять”.
До уваги користувачів представлено багато цікавих вітчизняних і діаспорних видань з історії ЗУНР. 
Книги першого розділу виставки „Листопад 1918 р. на Прикарпатті", зокрема, ... Читати далі »
Переглядів: 374 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-25

Пам’ятний знак Пилипу Орлику встановили у Івано-Франківську. Монумент розташували на однойменній вулиці. Пам’ятний знак авторові першої конституції в Україні обійшовся владі міста у понад 40 тисяч гривень.
Це невеликий гранітний постамент, на якому бронзове погруддя гетьмана Орлика – творця першої конституції в Україні. Спорудили цей знак спеціально до 340 –річчя з дня народження відомого українця.
Відкриття пам’ятного знаку зібрало понад півсотні іванофранківців. Прийшли й сучасні реєстрові козаки. Їхній отаман розповідає, Пилип Орлик був не лише відомим гетьманом, а й визначним дипломатом.
Внесок Пилипа Орлика у розвиток української державності, переконані історики, переоц ... Читати далі »
Переглядів: 305 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-25

25 жовтня 2012 р. у фортечній галереї „Бастіон” відбулася презентація історичного документального фільму „Історія Станиславівської фортеці”. Ця короткометражна стрічка про закладення міста Станиславів (Stanisławόw) охоплює хронологічні межі 1662 рік – початок XIX ст., коли існувало власне фортифікаційне укріплення, яке оточувало місто з усіх боків, від магнатів Потоцьких і до перших років австрійського панування.
Автор фільму відомий краєзнавець Іван Боднарев розповідає, що ідея зняти таку стрічку зародилася із створенням галереї „Бастіон”. „Це, насамперед, туристичний об’єкт і групи туристів, які приїжджають до Івано-Франківська, обов’язково сюди заходять. І відтепер вони будуть бачити тут не лише магазини, але й зможуть отримати інформацію про місто, про його історію”, – каже він.
Переглядів: 350 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-25
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020