Понеділок, 2020-09-21, 9:15 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 03
В середу, 3 жовтня видавництво «Лілея НВ» спільно з станицею Івано-Франківськ Пласту – Національної скаутської організації України проведе презентацію нової книги «Пласт – український скаутинг».
Автором книги є пластун, науковець, голова обласної ради Олесандр Сич.
У виданні відображено історію становлення українського скаутинґу, що найповніше зреалізував себе у формі Пласту – Національної скаутської організації України. В ньому читач має змогу ознайомитися з витоками та розвитком світового скаутського руху, заснуванням скаутських організацій у Наддніпрянщині і Галичині, а також історією розвитку української скаутської організації Пласт в інших частинах України – на Волині і Поліссі, Буковині та Закарпатті, отримати інформацію про те, як пластова традиція зберігалася на еміґрації у міжвоєнний ... Читати далі »
Переглядів: 329 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-03

28-29 вересня в Галичі гостювали працівники Національного історико-культурного заповідника «Качанівка», розташованого в Ічнянському районі Чернігівської області. Свого часу в маєтку, на основі якого створено заповідник, побували М. Гоголь, П. Куліш, М. Костомаров, Т. Шевченко.
У Галичі колег гостинно зустріли наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич». Заступник генерального директора НЗДГ з наукової роботи к. і. н. Семен Побуцький розповів про історію створення установи, її структуру та діяльність.
Гості з Качанівки разом з головним зберігачем відділу фондів Національного заповідника «Давній Галич» Юрієм Мусякевичем побували в Івано-Франківську, де відвідали краєзнавчий музей. Глибокі враження залишились у чернігівців від побаченого і почутого в Історико-меморіальному музе ... Читати далі »
Переглядів: 435 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-03

7 жовтня виповнюється 150 років з дня народження Олекси Волянського — священика УГКЦ, довголітнього пароха спочатку Криворівні, а згодом у Соколівці на Косівщині, де помер і похований.
У нього бували відомі українські письменники і громадські діячі, він чимало зробив для популяризації Гуцульщини. Над поштовою листівкою, присвяченою ювілейній даті, працювала художниця з Кут Ольга Яремчук.
Серед робіт Ольги Яремчук — ілюстрації до творів Івана Франка, Богдана Радиша, Ігоря Пелипейка, Михайла Ломацького, Тараса Мельничука, Миколи Близнюка. Всього ж оформила понад 300 книг українських авторів. Додається ще одна листівка, присвячена Олексі Волянському.
Переглядів: 328 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-03

29 вересня заступник голови обласної держадміністрації Василь Брус, голова районної державної адміністрації Олександр Криницький, начальники відділів освіти та культури районної державної адміністрації Володимир Сподар та Володимир Гібчинський, директор Вигодського держлісгоспу, депутат районної ради Ігор Тимочко, відповідальний секретар районної організації Товариства охорони пам'яток історії та культури Ольга Федоришин взяли участь у відкритті та встановленні на фасаді Кропивнянської ЗОШ І-ІІ ст. меморіальної дошки відомому професору, видатному академіку, уродженцю с. Кропивник Михайлові Тимочку, життя якого обірвалось трагічно.
Поминальну панахиду й освячення меморіальної дошки провели декани Долинські УГКЦ о. Зореслав Котович, УАПЦ о. Ярослав Лашків та протоієрей, парох УГКЦ Серця Ісуса і Серця Марії м. Долина о. Вітольд Левицький.
Переглядів: 392 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-03
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020