Понеділок, 2020-09-21, 8:51 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 04
3 жовтня 2012 року в Регіональному туристично-інформаційному центрі відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».
Обговорено результати опитування майстринь народного декоративно-ужиткового мистецтва області щодо існуючих проблем, потреб та перспектив співпраці в галузі туризму. На разі робоча група розробляє для них навчальну програму, реалізація якої запланована на першу половину листопада 2012 року.
Результати опитування майстринь народного декоративно-ужиткового мистецтва у рамках проекту «Мистецька палітра Прикарпаття». Влітку 2012 року проведено опитування майстрів народного декоративно-ужиткового мистецтва Івано-Франківської області.
Метою дослідження є вивчення думки майстрів народно ... Читати далі »
Переглядів: 399 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-04

Завдяки плідній співпраці Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери та Івано-Франківської державної художньої школи, 26 вересня 2012 року в приміщенні музею-меморіалу «Дем’янів Лаз» відбулось урочисте відкриття та нагородження переможців виставки-конкурсу, присвяченої 73-й річниці з дня приєднання західноукраїнських земель до УРСР на тему: «Цей кривавий «золотий вересень» 1939». Переможцями конкурсу стали:
- в номінації «Композиція»: І місце – Генега Юлія (викладач Петранюк Ганна Ільківна), композиція «Пам’ятаємо…»; ІІ місце – Постранська Анна (викладач Петранюк Ганна Ільківна), композиція «1939 – Пам’ятаємо…»; ІІІ місце – Мутко Катерина (викладач Кардаш Назар Миколайович), композиція «1939 рік…».
- в номінації «Графіка»: І місце – Присяжнюк Вікторія (виклад ... Читати далі »
Переглядів: 348 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-04

Боднарчук Петро Миколайович народився 7 червня 1958 року у селі Петрилів Тлумацького району Івано-Франківської області. Закінчив у 1984 році з відзнакою філологічний факультет Івано-Франківського педінституту, під час навчання в якому почав займатися краєзнавчою та науковою роботою під керівництвом викладача В.Т.Полєка. Напрацював ґрунтовне дослідження про педагога М.С. Кондрат та її родину із села Петрилів.
Перебуваючи на посаді директора Братишівської ЗОШ І-ІІ ст., активно поєднував педагогічну діяльність з краєзнавчо-пошуковою роботою: записав спогади від односельчан про вчительську діяльність дитячої поетеси Марійки Підгірянки та її чоловіка у селах Братишів та Антонівка, розпочав краєзнавчі розвідки про уродженців села підприємця і мецената Северина Снігуровича, професора Уманського с/г інституту Шкварука М.М., викладача Станіславської української гімназії ... Читати далі »
Переглядів: 504 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-04
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020