Понеділок, 2020-09-21, 8:51 AM

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2012 » Жовтень » 30
26 жовтня 2012 р. в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрито виставку картин під назвою «Корифеї українського мистецтва». Дана виставка експонується завдяки співпраці Національного заповідника «Давній Галич» з Музеєм мистецтв Прикарпаття (м. Івано-Франківськ) та Дирекцією художніх виставок України (м. Київ). На відкритті виставки були присутні представники громадськості, митці, учні загальноосвітніх закладів м. Галича.
Відкрив виставку заступник генерального директора НЗ «Давній Галич» Семен Побуцький. Він привітав присутніх на відкритті чергової осінньої виставки і висловив подяку навчальним закладам міста Галича – школам та гімназії, учні яких прагнучи побачити прекрасне, стали учасниками відкриття заходу. Також, він розповів про специфіку даної виставки – зокрема, про те, що якщо досі у Картинн ... Читати далі »
Переглядів: 617 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-30

Прикарпаття багате пам’ятками культурної спадщини. Кожен район нашої області має свої цікаві та неповторні об’єкти. Частина з цих пам’яток отримала свій статус («пам’ятка») в радянський період – доби Української РСР, інші – в незалежній Україні. Разом з тим, існувала певна проблематика зі статусом цих об’єктів, оскільки вони, як пам’ятки не були занесені до Державного реєстру нерухомих пам'яток України – згідно Закону України «Про охорону культурної спадщини».
Цей перелік містить перелік об'єктів культурної спадщини, які офіційно беруться державою під охорону. Такі об'єкти визначаються незалежно від форм власності, відповідно до їхньої археологічної, естетичної, етнологічної, історичної, мистецької, наукової чи художньої цінності. Саме після внесення до реєстру, об'єкти культурної спадщини набувають статусу пам'яток. Питання ... Читати далі »
Переглядів: 308 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-30

Пам’яті класика українського малярства, заслуженого художника України Миколи Варенні відділ літератури з мистецтва присвячує книжково-ілюстративний вернісаж "Барвиста мелодія пензля”.
Сьомого листопада минає 95-та річниця від дня народження Миколи Варенні - заслуженого художника України і педагога, який весь свій талант і натхнення віддав Прикарпаттю. Більшість його картин присвячено відображенню гуцульського життя. В них правдиво і поетично показані побут, традиції й звичаї карпатців; створено яскраві образи майстрів народного мистецтва, людей різних професій; передано багатство і красу гірських краєвидів.
Народився художник на Луганщині в багатодітній сім'ї гірника. Талант хлопчика проявився дуже рано, вже у перші роки жи ... Читати далі »
Переглядів: 393 | Долучив: Dnister | Дата: 2012-10-29
Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі

Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 20. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю.
Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах.

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Copyright MyCorp © 2020