Неділя, 26.05.2024, 04:49:22

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2018 » Жовтень » 7 » Музей етнографії: місце знайомства з народною архітектурою Прикарпаття та додаткова можливість для родинного відпочинку
19:22:00
Музей етнографії: місце знайомства з народною архітектурою Прикарпаття та додаткова можливість для родинного відпочинку

Одним з улюблених музеїв Прикарпаття для багатьох жителів регіону та його гостей є Музей етнографії в с. Крилос Галицького р-ну. Заклад є структурним підрозділом Національного заповідника «Давній Галич». Саме тут відвідувач може побачити автентичну народну архітектуру 4 етнорегіонів Прикарпаття. На даний час для огляду відвідувачів доступні 11 об’єктів.

Музей, який популярний - не може не розвиватися. Працівники Музею етнографії окрім повсякденної роботи, щорічно впроваджують у життя програму «Живий музей», цьогоріч долучилися до видання комплекту листівок з анотаціями присвяченого своєму закладу, мають багато інших планів – спрямованих на роботу з відвідувачем.
Всі науковці є фахівцями: володіють знаннями про спосіб будівництва споруд, специфіку їхнього використання; можуть розповісти цікаві історії про життя наших предків.

В процесі роботи, як Генеральній дирекції НЗ «Давній Галич», так і працівникам Музею етнографії помітно, що відвідувач прагне приємно провести час на території закладу і хоче мати місце для відпочинку – після огляду основних об’єктів.
Саме для того щоб залучити додаткових відвідувачів, популяризувати заклад, створити умови для культурного дозвілля організованих груп, влітку цього року розпочато роботи щодо облаштування додаткової відпочинкої зони (окрім вже наявних, яких недостатньо для екскурсантів). На даний час основні роботи проводяться, праця отримує результат.

Додаткова відпочинкова зона буде досить цікавою і привабливою – оскільки розташована на мальовничих теренах – з яких можна оглядати житлову забудову наших краян у ХІХ – ХХ ст. До послуг відвідувачів встановлюються додаткові 4 альтанки (тепер їх 5), які в середині обладнані освітленням та розетками, лавками та столами; простелено доріжки; побудовано містки для переходів між ярами; вимуровано піч.
Мостові переходи увінчують ажурні перила – які одночасно є прикрасою і засобом безпеки для туристів. Освітлення додаткової зони потужністю 6 Квт дасть змогу створити гарну атмосферу у надвечірній час. Всі споруди збудовано з природного матеріалу – дерева і вони гармонійно інтегровані в ансамбль музейного комплексу.
Можна з певністю ствердити, що лісова територія, яка досі була заліснена саморослими чагарниками та деревами, належно використана в проекті благоустрою.

Звісно, музейним працівникам додасться турбот – проте, віриться що і відвідувачі закладу матимуть відповідне ставлення до нашої культурної спадщини. Музей етнографії активно розвивається. Кожен його відвідувач зможе відчути, що тут його чекають і створюють умови для проведення гарного часу – від пізнавальних екскурсій до відпочинку родиною чи в колі друзів. Новий екскурсійний сезон 2019 року обіцяє бути привабливішим!

Андрій Чемеринський


Переглядів: 264 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024