Субота, 21.12.2024, 19:02:55

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Архів новин
Головна » 2019 » Жовтень » 1 » У Карпатах створять медові маршрути для туристів
19:27:00
У Карпатах створять медові маршрути для туристів

На Косівщині в Івано-Франківській області, в Колочаві на Закарпатті та в Підкарпатському воєводстві (Польща) створять 5 туристичних маршрутів "Карпатські медові стежки".

Розпочалась робота у рамках реалізації на Косівщині проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи зі збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 ЄІС, інформує Фіртка з посиланням на сторінку "Косівщина туристична" в Facebook.

27 вересня 2019 року, у день туризму, розповіли громадському активу села Великий Рожин про проєкт, його основні заходи, заплановані активності та взяті на себе об’єднанням пасічників «Карпатська екопасіка» зобов’язання.

Передбачено створення 5 туристичних маршрутів «Карпатські медові стежки»: дві туристичні стежки у Косівському районі (пішохідна та велосипедна), пішохідну – у Колочаві (Закарпатська область), пішохідна і велосипедну – у Підкарпатському воєводстві.

Туристичні маршрути включатимуть основні туристичні місця, пов’язані з історією та сучасністю у розвитку бджільництва (пасіка, наявність декоративних вуликів, пам’ятки природи), а також – допоміжну інфраструктуру, яка завжди необхідна туристу (заклади розміщення і харчування, надання медичної допомоги, музеї, сакральні об’єкти тощо).

На Косівщині туристичні стежки пролягатимуть населеними пунктами: Косів, Черганівка, Кути, Тюдів, Великий Рожин, Яворів, Соколівка, Смодна.

Під час візиту у Великий Рожин проїхали й оглянули близько 18 км території, якою простягатиметься одна із запланованих туристичних стежок. А ще – побували на 7 місцевих пасіках, де кожен господар дбайливо працює над збереженням карпатської автентичної бджоли та розвитком пасічницької справи.


Переглядів: 320 | Додав: Dnister









Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзі





Відлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024