Четвер, 18.04.2024, 12:54:35

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Архів новин
1. Премія імені Євгена Паранюка Івано-Франківської ОО НСКУ присуджується найстаршим членам НСКУ, що протягом довгих років проявили себе в справі вивчення, збереження і популяризації історико-культурної спадщини та мають у своєму творчому доробку дослідження з історії міст і сіл Прикарпаття, зробили особливий внесок у розвиток різних напрямків краєзнавства.
 
2. Кандидатури на здобуття премії мають право висувати міські та районні осередки НСКУ, окремі краєзнавці.
 
3. Висунення кандидатур на здобуття премії імені Євгена Паранюка повинно здійснюватись в умовах високої вимогливості, об’єктивного та аргументованого попереднього вивчення краєзнавчої роботи чи краєзнавчих досліджень. Перевага надається дослідникам, професійна діяльність яких не пов’язана з науковою роботою. Перших трьох лауреатів премії визначає за участі родини пленум ОО НСКУ. Після чого утворюється комісія з числа лауреатів та членів родини Є. Паранюка, яку очолює голова правління ОО НСКУ.
 
4. На здобуття премії подається : клопотання осередку НСКУ, де коротко викладена біографічна довідка кандидата, характеристика його краєзнавчої діяльності та творчого доробку.
 
5. Для розгляду документів, поданих для присудження премії імені Євгена Паранюка Івано-Франківської ОО НСКУ та визначення кандидатур для її присвоєння створюється комісія, склад якої затверджується на пленумі обласної організації НСКУ терміном на 3 роки. До складу комісії обов’язково включається представник родини Є.М. Паранюка.
Пропозиції на здобуття премії імені Євгена Паранюка комісія приймає до 1 червня поточного року.
Матеріали надсилаються за адресою:м. Івано-Франківськ, вул. Нечуя-Левицького,19,тел. 58-21-56.
Комісія при наявності не менше 2/3 її складу розглядає всі пропозиції, що надійшли після всебічного обговорення, формує подання пленуму ОО НСКУ.
 
6. Рішення про присудження премії конкретному кандидатові приймає пленум правління ОО НСКУ за поданням комісії.
 
7. Щорічно, починаючи з другого року з часу заснування премії, призначається одна премія в розмірі 5 000 (п'ять тисяч)грн.
 
Вручення премії відбувається на урочистому засіданні правління обласної організації НСКУ членами родини Євгена Паранюка в день його народження 27 червня поточного року.
 
8. Особам, які відзначені премією, присвоюється звання «Лауреат премії імені Євгена Паранюка в галузі краєзнавства» з врученням Диплома, почесного знака і грошової премії.
Повідомлення про присудження премії імені Євгена Паранюка публікується в пресі, оголошується по телебаченню та радіомовленню.

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024