В основі пам’ятного знаку — залізний хрест, обплетений терновим вінком із дзвоником посередині. До хреста прикріплено букет золотистих колосків. Ініціаторол встановлення став місцевий парох о. Михайло Чорнега.
Щорічно у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. Але мало хто знає, що в Калуській громаді є тематичний пам’ятний знак. І він — лише один. Знак розташований у селі Мислів, повідомляє "Інформатор".
Пам’ятний знак жертвам Голодомору 1932-1933 років встановили у селі Мислові в 1995 році. Ініціатором встановлення, як повідомили в управлінні культури, був отець Михайло Чорнега. Проєкт і виконання робіт — Зеновій Касько й Ігор Каблак.
В основі пам’ятного знаку — залізний хрест, обплетений терновим вінком із дзвоником посередині. Він помальований у чорний колір. До хреста прикріплено букет золотистих колосків.
Під композицією — табличка з короткою історичною довідкою:
"Пам’ятник жертвам злочинно-спланованого московсько-комуністичною імперією голодомору на Україні. Загинуло близько 20 міліонів чоловік та 5 міліонів було розстріляно, як куркулів України, тобто найліпших господарів. Найстрашніший голодомор був зроблений в 1932-1933 р. Він забрав за цей час 15 міліонів українців". |