Залишаючи подвір’я церкви Архистратига Михаїла, оглядаємо новостворений ландшафтний дизайн на схилі, уважно читаємо тексти на місійних хрестах, оглядаємо скульптуру Богородиці авторства Ігоря Семака, і сходимо вниз на майдан Шептицького.
Віртуальну мандрівку майданом пропонує Facebook-сторінка Old Kalush.
Праворуч відзначаємо для себе привид зниклого приміщення "торговельки", осиротіло-занедбаний колишній "Промінвестбанк", милуємось клумбами майдану.
Завдяки поєднанню "активних" кольорів не маємо шансу уникнути оглядання приміщення "Фуршету".
Можемо тільки заплющити очі і відігнати привид радянського танка на постаменті, встановленого перед колишнім універмагом "Україна" наприкінці 80-х років ХХ століття.
Якщо трохи довше постояти ось так, з заплющеними очима, то можна оживити в пам’яті більш давню забудову — ошатні будинки в сецесійному стилі.
Але що було — минуло. Переходимо дорогу відповідно до правил дорожнього руху по переходу, минаємо приміщення міської архітектури та прямуємо до дев’ятиповерхівок на одній з яких — мурал за ескізом калуської художниці Вікторії Гетманської.
Відходимо на порядну відстань, щоб побачити монументальне зображення Архистратига Михаїла на муралі, і ще раз оглядаємо чудову панораму старої частини міста. Завершуємо віртуальну мандрівку біля річки Сівки. |