Неділя, 19.05.2024, 16:36:02

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2011 » Червень » 24 » Замурували…
10:43:57
Замурували…
Як вже повідомлялося у ЗМІ, на розі вулиць Павлика-Франка, що в самому центрі Івано-Франківська, підприємець забудував меморіальну дошку письменника, публіциста та громадського діяча Михайла Павлика. На минулій сесії Івано-Франківська міська рада скасувала п. 11.6 рішення виконавчого комітету міської ради №427 від 26.08.2008 р. та вирішила звернутися до прокурора м. Івано-Франківська для перевірки законності підстав і процедури ухвалення цього пункту рішення, яким власне і надавався дозвіл підприємцю на проведення робіт. Втім, незважаючи на рішення міської ради, підприємець не лише не припинив добудову, а вже приступив до завершальної її частини – накриття даху. Ситуацію коментує голова постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та сприяння розвитку сіл Петро Гавриш.
– Згідно з роз’ясненням Конституційного суду, в разі відміни якогось рішення воно не вступає в силу без згоди третьої сторони. Тобто ми відмінили рішення, але це своєрідна декларація намірів. Це перший крок. Крок другий: нам треба буде отримати висновки, зокрема, прокурора, і, можливо, або суб’єктом подання до суду буде міська рада, або суб’єктом подання до суду буде прокурор.  
Так, підприємець має дозволи. Але тут виникає чимало запитань. Навіщо йому надавали ці дозвільні документи, якщо очевидним є цілий ряд порушень. Чому, скажімо, головний архітектор міста не звернув увагу на те, що добудова здійснюється в площині червоних ліній. Там, де згідно з генеральним планом міста повинна проходити дорога? Це основоположна річ, від якої відштовхуються всі межі забудови. Крім цього, це історична частина міста, яка в принципі повинна слугувати кістяком для формування генерального плану. Це передумова, з цим повинні рахуватися всі. Зрештою, тут встановлена меморіальна дошка відомому письменнику Павлику. Її урочисто відкривали. Тобто, раніше архітектура дала висновок про доцільність встановлення меморіальної дошки саме в цьому місці, де вона зараз стоїть. Тепер кажуть, що її доцільно перенести, мовляв, це місце не найкраще. 
Ще один аспект. Управлінням держкомзему в м.Івано-Франківську, а саме інспекцією з питань порушення земельного законодавства, встановлено факт самовільного захоплення землі. Підприємець самовільно захопив приблизно 7-8 м кв.

* "Західний кур'єр" 

Переглядів: 726 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024