Субота, 18.05.2024, 15:47:17

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2013 » Травень » 30
29 травня 2013 року в приміщенні Картинної галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася презентація навчально-демонстративної виставки «УПА: історія нескорених», авторами якої є співробітники Центру досліджень визвольного руху «Зарваницька громадська ініціатива».
Вона розрахована як на молодь, так і на старше покоління. Фотовиставка побудована на документах з радянських та німецьких архівних джерел, внутрішніх документах Української Повстанської Армії.
У вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сівецька, звернувшись до авторів виставки, зазначила: «УПА є своєрідним феноменом у світовій історії. Велика честь і шана Вам за таку благородну справу. Сподіваємось, що молоде покоління глибоко та гідно оцінить ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Долучив: Dnister | Дата: 30.05.2013

Радянське минуле Івано-Франківська ще до сьогодні дуже яскраво проявляється у багатьох сферах життя. Як не як – майже пів століття ідеологічної роботи. Тому ми ведемо на нашому сайті рубрику, у якій пишемо про деякі події з життя радянського Станіслава, а пізніше – Івано-Франківська. Дивовижно, але в багатьох речах минуле не так вже й разюче відрізняється від сьогодення. Та й загалом цікаво згадати – як же воно було. Бо, незважаючи на всі ідеологічні та трагічні моменти в історії, місто жило своїм життям, результат якого ми спостерігаємо дотепер.

1952 рік
Новий басейн
Переглядів: 594 | Долучив: Dnister | Дата: 30.05.2013

Калуські краєзнавці працюють над розробкою туристичних маршрутів на території міста і району. У нашому краї пропонують створити п’ять туристичних маршрутів, які презентували б історію нашого краю у всіх тих аспектах, які були б цікавими для туристів.
Отже, туристи могли б мандрувати маршрутами «Старе місто», «Калуські святині і некрополі», «Калуські промисли», «Музей Бандери і Чорний ліс» та «Первісні стоянки і печери». Над їхньою розробкою працюють краєзнавці Богдан Яневич, Юрій Онисько та завідувач музейно-виставкового центру Калуша Уляна Паньо.
Наші предки залишили нам історичне минуле. І воно — не ліпше і не гірше від історичного минулого решти міст області переконують розробники маршрутів.  ... Читати далі »
Переглядів: 514 | Долучив: Dnister | Дата: 30.05.2013


Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024