Вівторок, 21.05.2024, 21:45:55

 
Меню сторінки
 
Анонси подій
 
Нові світлини

 
Важливі події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Календар новин
 
Архів новин
Головна » 2019 » Липень » 25 » Іван Тимів : історик, краєзнавець, педагог
21:19:03
Іван Тимів : історик, краєзнавець, педагог

У відділі краєзнавчої літератури Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка розгорнуто ювілейну книжкову виставку «Іван Тимів: історик, краєзнавець педагог», присвячену 55-річчю від дня народження відомого історика, члена Національної спілки краєзнавців Прикарпаття.

Іван Миколайович Тимів був завідувачем Етнографічного музею Калущини, працював учителем у школах сіл Делева і Жуків на Тлумаччині, викладачем історії у Вищому професійному училищі м. Калуша, а з 2016 року є старшим науковим співробітником Краєзнавчого музею Калущини. Він активно досліджує історичне минуле Калущини й Тлумаччини.

На виставці пропонуються до перегляду книги автора та численні публікації у наукових краєзнавчих та історичних збірниках: «Село на Покутті в ХУ -ХУІІІ ст.: Історія Бортників від найдавніших часів до ХІХ ст.», «Історія народної школи в Бортниках: Середина ХІХ- кінець тридцятих рр. ХХ ст.», «Бортники на Тлумаччині ХІХ-тридцяті роки ХХ ст.», «Бортники і Тлумаччина 1939-1959 рр.», «Археографічна та краєзнавча діяльність «Руської трійці» (початок 30-х-кінець 80-х років ХІХ ст.)», «Пам'ятка українського книгодрукування ХVII ст. з Етнографічного музею Калущини», «Джерела з історії села Бортники ХV-XVIII ст. [Текст] : док. й матеріали (1433-1772 рр.)», «Маргіналістика як галузь історичної науки (на прикладі маргінальних записів про татарські і турецькі набіги на українські землі у XVI-XVII ст.)», «Історія церкви в селі Бортники ХVІ-ХХ ст.», «Калуш: історія в документах», «Архівні джерела з історії парафії Бортники XVIII-XIX ст.».


Переглядів: 342 | Додав: Dnister

Пошук на сторінці
Статистика

Locations of visitors to this page
 
Кнопка сторінки

Івано-Франківська обласна організація НСКУ

 


Наші друзіВідлуння віків Вишивка Оксани Чемеринської
 
©2010 - 24. 
Ідея, автор, збір і систематизація матеріалів - 
Почесний краєзнавець
України 
Андрій Чемеринський. 


Матеріали авторів розміщені виключно для популяризації та зацікавлення історією рідного краю. 
Висловлюємо подяку авторам за їхню нелегку працю! 
Через технічні можливості сторінки ми не можемо подати посилання (гіперлінк), проте вкажемо прізвище автора (або ресурс походження). 
Нашим завданням є збір масиву інформації з різних джерел - щоб зацікавлені особи мали можливість з нею працювати. Ряд інтернет - сторінок з часом втрачають свої попередні публікації, ми старатимемося їх зберегти на цьому ресурсі. 

Подання власних дописів та досліджень для розміщення на сторінці вітається.

Спілка та веб - сторінка не є власником авторських матеріалів, тільки популяризує їх для загальної обізнаності.

Офіційна позиція Спілки може бути відмінною від думки поданої в авторських матеріалах. 

Copyright MyCorp © 2024